Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Hoj pánové. Nemáte nějaký ověřený způsob na deaktivaci Start/Stop? Zkoušel jsem klasické postupy v Gateway pro změnu teploty nebo Voltage limit, ale teplotu mi to ani nevzalo a po změně Voltage se to samo vzpamatovalo po cca 30min po vypnutí zapalování... Nějaký login do Gateway jsem nikde nenašel.

 

Mám klasiku VCDS 15.x.x

Editováno: , autor: Pitrs2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Hoj pánové. Nemáte nějaký ověřený způsob na deaktivaci Start/Stop? Zkoušel jsem klasické postupy v Gateway pro změnu teploty nebo Voltage limit, ale teplotu mi to ani nevzalo a po změně Voltage se to samo vzpamatovalo po cca 30min po vypnutí zapalování... Nějaký login do Gateway jsem nikde nenašel.

Mám klasiku VCDS 15.x.x

Tímhle postupem to nefunguje, bohužel... od kud seš? třeba bych ti pomohl = zdarma.

Nevím jak Leon, takže ti moc neporadím [emoji4] , ale mohu potvrdit, že u mé Okty 1,6 TDI MR2016 S/S úspěšně deaktivován změnou napětí dle návodu v tomto tématu. Editováno: , autor: RÁFEK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak Leon, takže ti moc neporadím [emoji4] , ale mohu potvrdit, že u mé Okty 1,6 TDI MR2016 S/S úspěšně deaktivován změnou napětí dle návodu v tomto tématu.

 

Ono asi záleží na verzi SW v gateway, co tak pozoruju, tak je to jak ruský stíhačky, co kus to originál... Leon je stejná MQB platforma jako O3 a spousta věcí je shodných

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poprosím ještě jednou zavedené firmy - od MR2016 jsou nové volanty, které mají tlačítkové moduly unifikované bez ohledu na skutečnou výbavu. Takž je tam tlačítko i na telefon, když si člověk objedná jenom multifunkci na rádio. Stačí funkci ovládání telefonu dokódovat a nebo jsou rozdíly ve vnitřnostech? Neříkejte mně, že se s tím žádný z kodérů ještě nesetkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, chci se zeptat jak dokodovat vypnuti esp, vzdy jsem to měl a ted po servisce to zmizelo, a jak tu nekdo psal dokodováni greendrive Module 5F, Adaptace

(186)-Car_Function_Adaptations_Gen2-menu_display_user_eco_rating tak pod timto mam uplne neco jíného.. autoradio mam bolero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz jsem nasel neco

 

For maximum illumination change the following channels for the LED DRL strip to be 100% brightness for CH/LH only - it wont affect any of the other operations (side light, DRL etc).

(10)-Leuchte2SL VLB10-Dimmwert CD 2 from 35% to 100%

(10)-Leuchte3SL VRB21-Dimmwert CD 3 from 35% to 100%

 

ale mam jeste otazku, slo by nakodovat na Coming Home / Leaving Home aby se rozsvitila zpatecka? Je to blbost? Nebo by to mohlo byt uzitecne kdyz jdes vecer pro neco do kufru??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CH/LH přes DRL

 

(8)-Leuchte6ABL LC5-Lichtfunktion C 6 - left as active

(8)-Leuchte7ABL RB1-Lichtfunktion C 7 - left as active

(10)-Leuchte6ABL LC5-Dimmwert CD 6 - value change from 127 to 0

(10)-Leuchte7ABL RB1-Dimmwert CD 7 - value change from 127 to 0

(11)-Leuchte6ABL LC5-Dimming Direction CD 6 - change to minimise 

(11)-Leuchte7ABL RB1-Dimming Direction CD 7 - change to minimise

Leuchte3SL VRB21-Dimmwert CD 3 auf "100"

Leuchte2SL VLB10-Dimmwert CD 2 auf z 35 na "100"

 

 

Podle tohodle jsme to nastavovali u kamarada na RS a v pohode.

Editováno: , autor: Pitrs2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...