Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

ferda25

Elektrický kufr

  Doporučené příspěvky

  Tak otestováno, stálým držením tlačítka Kodiaq zavírá i tlačítkem ve dveřích řidiče, jen je škoda, že opustilo tlačítko středový tunel.

  Editováno na ferda25
  • Upvote 1

  Sdílet tento příspěvek


  Odkaz na příspěvek
  Sdílet na ostatní stránky

  Už mě pomalu dochází trpělivost  s tlačítkem na klíči pro otvírání 5. dveří. 

  Poněkolikáté se  mi stalo, že se mi v kapse zmáčklo otevírání kufru a kufr se otevřel.

  Zažil jsem tak už i situace kdy auto vklidu nabídlo obsah kufru kolemjdoucím na ulici aniž bych něco tušil. Taky tam jednou i napršelo.

  Snažím se na to dávat pozor, ale včera opět koukám na své auto zaparkované cca 50m daleko, že má otevřený kufr. Vrchol toho je, že pak člověk musí dojít až k autu ab se to dalo zavřít. (V tu chvíli jsem byl rád že okolo není nikdo kdo je zodpovědný za tohle "vyladění" funkcionality, protože bych dostal doživotí za zabití :) )

  Ale né, vážně, nechápu to. Hlavně že ochrana abych tam někoho náhodou neskřípl (nejde to  - samozřejmě jsme to zkoušeli s kámošema, trochu to zmáčkne, ale pravděpodobnost že to někomu ucvakne ruku je mizivá)

  Ale kdo ochrání můj obsah kufru? kdo mi to zaplatí když mé samaritánské auto nabídne můj notebook apod lidem okolo? Škoda?

  Nemylsím si že bych měl jiné kapsy než ostatní. Dávm si už klíčky radši do kabele (naštěstí kessy, takže je nemusím pokaždý hledat).

  Máte s tím podobné zkušenosti?

   

  Sdílet tento příspěvek


  Odkaz na příspěvek
  Sdílet na ostatní stránky

  Na SIII, který má stejný klíček se mi to nestalo ani jednou, klíče většinou nosím také po kapsách. Zkus nosit chvíli náhradní klíče, jestli to bude pořád zlobit. Třeba je opravdu vada v klíči a spínač na tlačítko otevírání kufru je přecitlivělý.

   

  Jinak nechávat notebook není dobrý nápad, ani když by se ti ten kufr sám neotevíral. :huh:

  Sdílet tento příspěvek


  Odkaz na příspěvek
  Sdílet na ostatní stránky

  Tento problém nezname, ja nosim klic vždy v kapse riflí nebo kraťasů, nikdy ho nevyndávám a s otevrenim kufru problém nemam, mlada ma klic porad v nektere z kabelek a taky zadny problém. Pate dveře otevíráme pouze "okopavanim" zadniho narazniku a zavíráme tlačítkem na patych dveřích. Tlacitko na ovladace je funkcni, ted jsem ho zkusmo stiskl a funguje. Notebooky mame občas v kufru 3 najednou + IPada, ale jen když na zaparkovane auto vidíme, a hlavne, nikdy při parkovani neotevíráme kufr, nikdy clovek nevi, kdo kde načuhuje. Fakt je, ze v tu chvili mame v kufru Fabii :D J.

  Sdílet tento příspěvek


  Odkaz na příspěvek
  Sdílet na ostatní stránky

  No s tím náhradním klíčkem to možná není špatnej nápad , vyzkouším.

  Ale stejně mě vadí ten systém kdy otevřít to jde z dálky ale zavřít ne. TJ pokud se to otevře a já uvidím z okna že mám auto otevřené, tak něž tam dojdu se musím modlit aby to někdo nevybral. 

  S otvíráním když jsem u auta není problém. Škoda, že na tom klíčku není něco jako "Hold" protože ty tlačítka na klíčku vlastně vůbec na nic nepotřebuju a nepoužívám. Bych je vyřadil a je pokoj.

  PS: NB v kufru vozím když jedu z práce a do práce. Když odskočím na náku po cestě, tak to přece nebudu tahat s sebou a nebo nenechám na očích uvnitř kabiny.

   

  Sdílet tento příspěvek


  Odkaz na příspěvek
  Sdílet na ostatní stránky

  Ahoj , a není možné že se ti v kapce zmačkne třeba přes dálkové ovládání nez. topení nebo zamykání řadičky. To se stalo mě a tak jsem uspořádal klíček na kroužku jinak a zatím v pořádku.;)

  Sdílet tento příspěvek


  Odkaz na příspěvek
  Sdílet na ostatní stránky

  Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

  Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

  Vytvořit účet

  Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

  Vytvořit nový účet

  Přihlásit se

  Máte již účet? Zde se přihlašte.

  Přihlásit se

  ×