Přejít na obsah

Facelift RS bo Interier?


zabiak

Doporučené příspěvky

Jen tak zcela mimo soutez, v ty garazi jsou zaclony, to je proste hustokrutorsky. Kdyz jsem shanel do nove postavenych garazi plakaty na zaramovani, tak si vsichni klepali na cela a tenhle borec tam ma i zaclony na okne (koberec mu zatim chybi :D )...

Jééé, nahoře pěkný obrázek mýho ještě nedodělanýho autíí...

Jo kluci, v té garáži mám fakt i záclony!! Za chvíli budou vánoce, tak jí nechám vyprat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak zcela mimo soutez, v ty garazi jsou zaclony, to je proste hustokrutorsky. Kdyz jsem shanel do nove postavenych garazi plakaty na zaramovani, tak si vsichni klepali na cela a tenhle borec tam ma i zaclony na okne (koberec mu zatim chybi :D )...

Jééé, nahoře pěkný obrázek mýho ještě nedodělanýho autíí...

Jo kluci, v té garáži mám fakt i záclony!! Za chvíli budou vánoce, tak jí nechám vyprat...

Milane, mel bys ji tam dat nejakou kvetenu, vzdyt je to zenska! ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože mám zatím jen na nárazník šel bych do toho předku. Na interier bych měl kdybych prodal staré kola viz. bazar:)) Zase výhoda že to takhle budu shánět postupně přez zimu takže ty peníze seženu postupně protože najednou bych je dohromady nedal a pak když prodám ty staré věci tak bude na interier:)) Ale na ten se asi vyprdnu tohle bude stačit to bych do toho vrazil zase moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem se chtěl zeptat muže být ta spz takto nastraně jak to mám ten anglán? Mě se to strašně líbí. Alfa to má taky na straně tak snad jo?

Raději to nedělej. Od fancarhifiho mladej za to dostal minulej týden flastr! Konkrétně se jenalo o neosvětlenou SPZetku. Viz foto zadní SPZ na fialovém Favoritu tady na mém webu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak přemýšlím co dál udělat na autě. Buď by byl dobrý facelift RS tak sem se rozhlížel a

nárazník 2500,-

Světla s blinkrama cc 3500,-

Výstuha 2000,- ?

Lakování 1000,-

Celkově 9000,- Kč

----------------------------

Prodat:

- 2000,- světla

-1000,-výstuha

-2000,-nárazník+spoiler

Celkově -6000,-

----------------------------

Takže by to bylo možná za 4000,-

A nebo jsem přemýšlel jiný interiér líbí se mi z elegance ten světlý cc 10000,-

A zpátky bych možná dostal 2000,- loketka

2000,- sedačky a plasty

Takže cena 6000,-

Do čeho by jste šli? A jsou moje odhady reálné?  -_-

Chtěl jsem dát hlasování, ale nejde mi to :(

No RS naraznik za 2500 to jses z hodne levnyho kraje a co mrizky?

Novy svetla s blinkrama za 3500? ..svetla tak 4tis. a blinkry 600,-

A to lakovani celyho narazniku jen za 1tis,- to by me zajimalo kde...

A co maska, chce to novou

A s tim prodejen starsich veci nevim, nevim...

Ten vyrez a SPZ na boku jam ma milan vypada pekne, ale preve kuli fizlum jsme od toho upustil.

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...