Přejít na obsah

Fabia Nafta


Vytlacil

Doporučené příspěvky

Chtel jsem se zeptat, zda povazujete za dobrou cenu za Fabii HB 1.9 TDI Ambiente, s klima, 365.000 Kc? Auto je nejete (z vystavy) a s plnou zarukou (24 mesicu).

podla cennika stoji 415 tis. ono tym ze chodila po vystavach tak aj vybava bude asi slusna. zalezi kolko je stara a koniec koncov zachvilu ide nova rada takze by som povedal ze na auto s vystavy celkom normalna cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle auto ma toho ve vybave prave o hodnev vic, spoustu blbosti, a to vcetne parkovaciho asistenta, metalizy apod. Cenikova cena auta je 500.000. Zajima me, jakou bude mit cenu za 2 roky, kdy se bude prodavat - rekl bych, ze se vzdy proda (uz proto, ze to je TDI), ale cena?

Počítám, že za ní za 2 roky už přes 300 nedostaneš... Ale stárnou všechna auta a tohle je dobrá cena, takže já bych do toho šel -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle auto ma toho ve vybave prave o hodnev vic, spoustu blbosti, a to vcetne parkovaciho asistenta, metalizy apod. Cenikova cena auta je 500.000. Zajima me, jakou bude mit cenu za 2 roky, kdy se bude prodavat - rekl bych, ze se vzdy proda (uz proto, ze to je TDI), ale cena?

ak ti ide o cenu za dva roky tak ver tomu ze by si ju predal drahsie ako ked teraz pride nova fabia a zrazy ceny terajsich fabii ( jasne ziadna hroza). vies po dvoch rokoch zalezi v akom bude stave. moze byt zanovna ale aj uplny srot.

Ktory je to modelovy rok ta fabia ?

Editováno: , autor: houmr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze bych dostal pres 300 za 2 roky nepocitam, ale myslim si, ze na rozdil od 1.2 se bude prodavat dobre. Je to r.v. 2006 a modelovy rok 2006.

Jak tady ctu diskuse, tak ten motor je sice pro Fabii mozna trosku vetsi a tezsi, ale zase to paradne jezdi. Ja jsem ho mel v predchozim superbu a taky stacil:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze bych dostal pres 300 za 2 roky nepocitam, ale myslim si, ze na rozdil od 1.2 se bude prodavat dobre. Je to r.v. 2006 a modelovy rok 2006.

Jak tady ctu diskuse, tak ten motor je sice pro Fabii mozna trosku vetsi a tezsi, ale zase to paradne jezdi. Ja jsem ho mel v predchozim superbu a taky stacil:-).

Když to vezmeš, tak neprohloupíš B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...