Přejít na obsah

nízký posez


gosh

Doporučené příspěvky

Musíš být pěkný čahoun :D . Mám pomalu 180cm, sedačku až dole, nad hlavou kopu místa a bohatě to stačí. Aspoň mně. Když budeš náhodou vytahovat tu sedačku a sedat až na zem, nazapomeň si tam dát aspoň podprdelník ať nepřijdeš o body. -_- Jinak nic ve zlém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepsal jsem že mam malo místa nad hlavou, ale že bych chtěl o něco nižší posez.

Jestli s tím někdo nemá zkušenosti .. předělává se tu kde co.

Pokud k tomu nemáte seriozní odpověd prosím neodpovídat ... Odpovědi jako ty dvě poslední pouze znepřehledňuji diskusi a mají nulovou informační hodnotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepsal jsem že mam malo místa nad hlavou, ale že bych chtěl o něco nižší posez.

Jestli s tím někdo nemá zkušenosti .. předělává se tu kde co.

Pokud k tomu nemáte seriozní odpověd prosím neodpovídat ... Odpovědi jako ty dvě poslední pouze znepřehledňuji diskusi a mají nulovou informační hodnotu.

tak sedačky už sem rozdělával mockrát...jedny sem dokonce cpal do Favorita..ale nikdy sem neviděl nic, čím by se to dalo posunout ještě níž...jedině vydělat a natvrdo to převařit níž -_- jinak si myslim,že s tim nic neuděláš..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslim, že už se níž nedostaneš, mám v autě sedačky z komforta uplně dole a taky bych možná okus ještě dolu šel-ale nejde(ani ji nejde nijak podsadit, co sem ale jezdil v classicu MR 05 tak tam šli spumpovat ještě níž a i u kámoše když jsem zkoušel RS sedačky tak mi taky přišly že sedim níž ;)-_- , takže podle mě je řešení v jinejch sedačkách, ale zase který :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spravným nastavením opěradla je možno posez doladit, ale stejne mám pocit že by to ještě kousek níž chtělo ...

Za zajímavé považuji že se některým z vás zdá že v ruzých fabiích jdou sedačky ruzně snížit.

Vy co máte možnost jezdit ve více fabiích podělte se se svými dojmy ... možná přijdeme na to které sedačky popřípadě který modelový rok jde níž ... a nebo taky ne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám 179cm, mám sedačku skoro nahoře a za mnou je 40 cm mezera mezi zadním sedákem a předním opěradlem. Vzadu za mnou má cestující místa jak v Superbu. Před tím jsem měl Toyotu Corollu a je fakt, že tam jsem seděl oproti nejnižší poloze sedačky ve Fabce ještě o něco níž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy co máte možnost jezdit ve více fabiích podělte se se svými dojmy ... možná přijdeme na to které sedačky popřípadě který modelový rok jde níž ... a nebo taky ne :-)

A co kdybysme to zmerili? Sedacku uplne dolu a uplne dozadu a zmerit vzdalenost nejvyssiho bodu (asi vpredu) ke stropu? Ja to klidne zitra udelam.

Ja kdyz si to dam uplne dolu tak je to nepouzitelne. Merim 187cm a nevidim poradne na silnici :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to určitě sedačkama a ročnikem. Sice to nemohu říst k sedačkam fabie protože jezdim jenom jednou ale: Dneska v praci jsem v OI 2002 vezl dva lidi vzadu a musel jsem sedadlo z nejnižší polohy pumpnout asi 2x výš protože vzadu se nedalo pod něho dat nohy vubec. Pak jsem skusil o OI konec 2003 dat sedadlo uplně dolu a vklidu jsem si vzadu pod ni nohy dal. Ted sem dojel domu a zkusil jsem to same u segry v OI 2002 a tam to sedadlo de taky tak nizko že se vzadu neda sedět.

Takže si myslím že rok 2002 byl nějaký přlom v typech sedaček.

jinak jsem zkoušel změřit to co jsi napsal ale moc se to nedá tak jsem změřil následující:

sedak uplně dolů a dozadu - měřena výška od podlahy (bez gumového koberečku) k přední hraně sedadla = 31cm

pro uplnost: 2002, elegance

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja kdyz si to dam uplne dolu tak je to nepouzitelne. Merim 187cm a nevidim poradne na silnici :)

si děláš prdelky ne?? Já jsem oproti tobě malý pivo, mám 176, sedačku úplně dole a fajnovej výhled B)

z debaty je zrejme ze kazdy ma inu predstavu o vyhlade. anyway, mam cca. 180, sedacku uplne dolu, volant dolu, velka pohoda.

ak presadnem do brachovej toyoty avensis chyta ma zavrat z vysky aj v spodnej polohe sedadla :D je to ako sedadlo vo fabii vypumpovane na max. vysku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja kdyz si to dam uplne dolu tak je to nepouzitelne. Merim 187cm a nevidim poradne na silnici :)

si děláš prdelky ne?? Já jsem oproti tobě malý pivo, mám 176, sedačku úplně dole a fajnovej výhled B)

Ne mluvim vazne :) ale mozna je to tim, ze mam sedadlo dost sklonene dozadu, protoze v kolme poloze me boli zada, takze ve vysledku mame hlavu ve stejne vysce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
mám výškově stavitelnou sedačku , ale i nejnižsí poloha mi připadá vysoká ( jsem zvyknutý na nižší posez). Je možno sedačku nějakým způspbem ješte více "snížit" ?? dik za rady

To uz budes koukat do budiku ne? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci být mimo téma, ale jak vidíte z různě nastavených/vysokých sedaček dozadu?

Měřím 190 a mám problém s combi, sedačky jsou pevné. Vidím hůř protože horní okraj zadního okna mi začíná zmenšovat výhled. Podotýkám že je to v porovnání s bočním zrcátkem přes které vidím skvěle...

Z krátké Fabie vidím dobře, sedačky které jsem zkusil jsou taky pevné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám 179cm, mám sedačku skoro nahoře a za mnou je 40 cm mezera mezi zadním sedákem a předním opěradlem. Vzadu za mnou má cestující místa jak v Superbu. Před tím jsem měl Toyotu Corollu a je fakt, že tam jsem seděl oproti nejnižší poloze sedačky ve Fabce ještě o něco níž.

A kolena si kopes do brady,ne??? :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...