Jump to content
Clint

Clintův pirátský klub II

Recommended Posts

Díky chlapi, super pokec a Beovi dík za odvoz. Pár lidí se v pohodě omluvilo, jen Sabiza se na nás vysral. Neunesl by tíhu názorů euroskeptiků a bál se zaparkovat ten svůj rezavej vagón vedle našich zanovních slepic.

• Upvote 1

https://autobible.euro.cz/rekord-dalkoveho-zavodu-cannonball-po-sesti-letech-padl-ridic-upraveneho-amg-e63-ujel-4480-km-za-27-hodin-a-25-minut/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Docela masakr 😀

To je hoax vsechno.. To se u zakazu olova co by zateze pro rybare treba tzv. oluvek taky rikalo. EU poslanec Zdechlovsky to tvrdil a za mesic byla smernice o zakazu na stole.

To už funguje. Jinak si nedovedu vysvětlit, kde se u nich vzalo tolik pos.aných nápadů 😤😂

• Like 3
  • Upvote 2

https://forum.octaviaclub.cz/topic/38667-headerova-%C4%8Derno%C4%8Dern%C3%A1-rs/?do=findComment&comment=1742547

Kvalitka. A ještě kvalitnější je, že servis nemá na skladě světlo. 

Ale kurva, celý to téma je naprosto boží. :D To auto se muselo montovat nejspíše v pondělí po delším volnu, protože to není možný. :D:D:D:D

Edited by Sabiza

Nevím proč si dotyčný kupoval auto se střešním oknem. Tyto problémy má každý + ještě zatékání. A Kdo je nemá, bude mít. 

Mně osobně se možnost otevření střechy líbí, ikdyž problémy samozřejmě registruji. Panorama na verzi combi je úplná paráda :-)).

Já měl úplně stejný názor. Panorama byla blbost, kterou jsem nechtěl. A teď, když jí na autě mám, už bych nechtěl auto bez ní. :D 

tak on to koupil jetý, takže prvnímu majiteli auto posloužilo dobře 2 roky...holt u škodovky nejde dodatečně koupit záruka no, u porsche to třeba jde....

A teď mi Sabizo řekni, co konkrétně jako na té panoramatické střeše jako řidič tolik obdivuješ? Podle mě je to jen zbytečný potencionální problém za který si navíc z vlastní vůle sám mastně připlatíš. Já jako řidič koukám skrze čelní sklo, děti vzadu nebo případně výjimečně převážená jiná osoba by to možná ocenili, ale jako jinak to k ničemu není.
Já bych to rozhodně nechtěl, raději připlatit za jiný prvek výbavy.

• Like 2
  • Upvote 2

My bohatší a vyvolení máme čističky vzduchu, ale ti chudí bohužel jezdí lacinejma čoudícíma benzínama. Na druhou stranu, co ušetřili nákupem těchto sekaček, to můžou vyházet každý měsíc do benzínu a vypustit vejfukem.

• Like 1

Teď jsem natočil CFFA motor v Passatu a rovnou jsem poznal, jak je v Praze lepší vzduch. Ten dieselgate byla jen masirka ekologů, abychom ten vzduch nevyčistili úplně.

• Like 1

před 55 minutami, Clint napsal:

My bohatší a vyvolení máme čističky vzduchu, ale ti chudí bohužel jezdí lacinejma čoudícíma benzínama. Na druhou stranu, co ušetřili nákupem těchto sekaček, to můžou vyházet každý měsíc do benzínu a vypustit vejfukem. emoji23.pngemoji23.png

Tomuhle říkám názorový veletoč....

Před pár lety by sis před naftou ani neodpliv a teď ji velebíš.

• Like 1

No to víš, zjistil jsem, co je nakonec nejlepší To člověk odhalí až dlouhodobým používáním. Ale snad si taky jednou tu čističku vzduchu koupíš a budeš skákat radostí

• Like 1