Jump to content
Fabian18

Podsvícení interiéru

Recommended Posts

Zdravím,

vlastním Škodu Octavii 1, 1.9 TDI 81kW SLX r.v. 1997 a vedu neustálé debaty o výbavě. Od začátku to bylo služební auto státního podniku, tudíž neproběhly žádné dodatečné úpravy. I přesto je celé podsvícení interiéru v červené barvě. Další raritou mi přijde spínač světel. Vše svítí červeně, ale po zapnutí předních mlhových světel se jejich symbol na spínači rozsvítí zeleně(jako u OII.) Co je tohle za speciální výbavu, víte někdo?

Děkuju

Edited by Pawouk
Upraven název tématu.

To je uplne normalni vybava jakou mely predfaceliftove octavky. Mam to uplne stejny 👍

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Durannn
      Ahojte všem, předem se omlouvám, jestli zakládám nové téma zbytečně, ale našel jsem staré téma velmi neaktuální a víceméně s lehce rozlišným problémem. 

Mám F1 - SDi , 2OO2 Combi. Od včerejška mám problém s podsvícením palubovky. (Panel s topením svítí normálně). Jel jsem večer z práce a už mi nesvítila po nastartování.  Svítí pouze symboly na palubce (brzdy, žhavení atd). Zvláštní je, že když mám klíček v poloze 0, dám směrovku ať už doleva nebo doprava, palubka se rozsvítí - tím soudím, že zdroj světla na ní fyzicky vadný není. Ale když nastartuji, palubní deska nesvítí v žádné poloze spínače. Auto má (nejspíše) dodělávané autozapínání potkávacích světel, ale to - teď v zimě (při spuštěném topení) začalo nějak blbnout a musel jsem zapínat světla klasicky otočením spínače. Nicméně palubka svítila normálně do včerejška.

- Zkusil jsem ještě vypnout motor, znovu nastartovat, několikrát pootočit se spínačem na světla - bez výsledku. 
      - proměřil jsem všechny pojistky ohm-metrem, ty jsou v pořádku. 
      - Vytáhl jsem spínač světel a zkusím se na něj doma podívat ve volné chvíli, ale nějak jsem od pohledu nezjistil, jak se do něj dostat. 

Nemá někdo podobnou zkušenost a příapdně rado, co všechno vyzkoušet a nebo kde by mohl být zakopán pes ? A proč jede palubovka při vypnutém motoru a zapnutím levé či pravé směrovky a jinak ne ? 

Díky za každou radu přátelé.
    • By niki272
      Koupím různé interiérové plasty z Fabie 1. generace, konkrétně madla dveří u řidiče a spolujezdce pro auta s předními stahovacími okny, dále krytky mechanického ovládání zrcátek, záslepku místo krytky ovládání zrcátka atd.
    • By Erzo
      Prodám sadu sedaček z Fabie 2 - facelift, rv 2011.
      S bočními airbagy.
      Pod sedačkama konektory na airbag, stav zapojení bezpečnostního pásu, a čidlo váhy na sedačce spolujezdce.
      Na zadních sedačkách VERTIKÁLNÍ DĚLÍCÍ ROLETA zavazadlového prostoru (sedačky z kombi).
      Sedačky jsou v TOP STAVU, jako nové, z vozu se 70tis. km.
      Bez jakýchkoliv úprav pasují i na Fabii 1

Praha, preferuji osobní převzetí.

• By Exter01
      Predam budiky maxidot na fabia 2/roomster predfacelift, po uprave pasuju aj do fabia 1
      5J0920840C
      Cena: 140e - dohoda mozna
      Tel. 0918 940 511
      Mail: dominik.technik@gmail.com
    • By _Denis_
      Chromové prvky interiéru Octavia III - rámečky horních výdechů ventilace palubní desky + dekor páčky otevírání přihrádky před spolujezdcem
       Koupeno jako nové Perfektní stav bez viditelného poškození Včetně stále funkční lepící plochy PC sady: 500,- Kč Cena: 190,- Kč za komplet

Zájemci prosím volejte, nebo posílejte SZ. Vše možno poslat poštou, ideálně ale osobně na Frýdeckomístecku, po dohodě výjimečně také jinde při příležitosti cesty. 
  • Create New...