Přejít na obsah

servisní knížka


luckyluck

Doporučené příspěvky

Heled se servisni knizkou se daj delat ruzne cary ,mam kamose ktery dela v skoda servisu a vzdy kdyz chci vyplnit neco v servisce tak no problem. za 100kc cokoli treba umrtni list.takze ja mamauto super servisovane v origo ale delam si to sam protoze do aut se uz delsi dobu hrabu tak preci takovy slozity ukon jako je rocni prohlidka preci jim nebudu platit.heled tyhle servisky to je akorat tahani penez lidem z kapsy protoze prijedes do servisu napriklad tu rocni prohlidku a oni dlouze kontroluji auto ale houby tam najdou olej meni hned i kdyby na nem bylo 100km za rok sprejem prestriknout ramena na naprave zvladnu taky a desticky neni problem a filtr vymebni i cvicena opice ze zoo.takze jit po servisce pri koupi auta no nevim?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heled se servisni knizkou se daj delat ruzne cary ,mam kamose ktery dela v skoda servisu a vzdy kdyz chci vyplnit neco v servisce tak no problem. za 100kc cokoli treba umrtni list.takze ja mamauto super servisovane v origo ale delam si to sam protoze do aut se uz delsi dobu hrabu tak preci takovy slozity ukon jako je rocni prohlidka preci jim nebudu platit.heled tyhle servisky to je akorat tahani penez lidem z kapsy protoze prijedes do servisu napriklad tu rocni prohlidku a oni dlouze kontroluji auto ale houby tam najdou olej meni hned i kdyby na nem bylo 100km za rok sprejem prestriknout ramena na naprave zvladnu taky a desticky neni problem a filtr vymebni i cvicena opice ze zoo.takze jit po servisce pri koupi auta no nevim?????

Něco na tom bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez je blbost sa zameriavat na servisnu knizku. mozes najst auto so servisnou knizkou uplne v rozsypanom stave staci ked majitel ma znamost a opeciatkuju mu vsetko a ty si spokojny pravidelne servisovane a potom moze byt auto bez servisky s slusnom stave dolezity je stav auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez je blbost sa zameriavat na servisnu knizku. mozes najst auto so servisnou knizkou uplne v rozsypanom stave staci ked majitel ma znamost a opeciatkuju mu vsetko a ty si spokojny pravidelne servisovane a potom moze byt auto bez servisky s slusnom stave dolezity je stav auta.

Přesně tak. Jak jsem kupoval auto tak jsem byl nějak podvědomě zaujaty na to aby auto mělo servisku - ale když jsem viděl několik aut se serviskou a porovnal servisku se skutečnosti tak jsem se na vy... . Stary dědula měl v servisce napsane vyměna přednich kotouču po 60000, při prodeji tam měl nějakých 65000 ale kotouče totalně sjete - na okrajich bylo vidět ještě stopy po srovnavani na soustruhu - a pak věřte servisnim knižkam. Nakonec jsem koupil bez servisky a vpoho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam tiez auto bez servisky a dokonca je este aj dovezene a zatial nic extra sa neposralo. ono treba do toho sadnut a vyskusat ako zabera spojka, ako sa radi atd. nemoze tam byt ziadny problem. auto ma najazdene 86tkm a je slusne zachovale. minule som to porovnal s fabiou co ma 71tkm nestocene prvy majitel a tam rychlosti tazko isli, vrzalo, buchalo, zniceny interier no proste 5 minut pred smrtou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

serviska na skodu stoji asi 50kč ale je problem ten ze tam je razitko "Duplikat"

U koupi je dulezite vedet jak s tim predchozi majitel jezdil(i kdyz nezjistitelne)... Vzdy jde o to jak se k tomu majitel chova. Tudiz chci rict ze pocet kilometru neni rozhodujici... Jenze lidi jsou blbi a koukaji na to. Kdyz bude auto z Phy tak bude vetsinou pekne dojebany a muze mit najeto 20.000 a frajer nekde z moravy ma najeto 60.000 a bude v lepsim stavu. Samozdrejmne je to individualni... co se tyce vyplneni serv.knizky u me no problem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted'v listopadu mám jet na serv.prohlídku.Na budíku se mě objevil nápis servis.Je to interval serv.prohlídky nebo mám nějaký problém ? Mám Fábii 1.4 MPi r.v.2000 najeto 90 t.km,nevíte kolik cca stojí serv.prohlídka. :(

Editováno: , autor: Fifi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...