Přejít na obsah

Potahy


jenda

Doporučené příspěvky

Myslíte, že dám do fábky tyhle potahy? aniž budu muset "stahovat z kůže" sedačky nebo opěradla?

http://www.autopotahy.sk/galeria/fabia/ps.jpg

neee, to tam nedávej. Není nic horšího, než mít v MPI potahy RS !! Snad už jen mít to v Junioru.. :p Tím nesnižuju MPíčka, sám ho mám, ale pak si ještě nalep vzadu vedle 1.4 cedulku RS, a bude to dokonaný ;):D

Když už máš nutkání koupit potahy, kup alespoň nějaký "neutrální".. A koupil bych rozhodně černé, tady z té bílé budeš za chvilku nešťastnej..jj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zober ich. mozno v inej farbe, ta biela je naprd, co sa tyka udrzby. maju rs v roznych odtienoch sivej ciernej a vyzera to potom ok. a ten rs znak je tiez za priplatok, takze tam nemusi byt. Ale hlavne zober co sa paci TEBE a nie ostatnym. ja mam od nich polokozu RS grey, s upravou na nohy vpredu a je to ok -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jo, ať si tam dá co chce.. mě to je přeci jedno, to byl jen názor "kolem_jdoucího"

Ale stejně jako by nebylo hezký a smysluplný mít modrej levej blatník u červeného auta, tak stejně nesmyslné mi přijde mít RS potahy v mpi. Jo, kdyby ti tam vyštepovali nápisek MPI, to by byla frajeřina..

Jinak ale potahy jsou hezký, ale v tmavém provedení.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíte, že dám do fábky tyhle potahy? aniž budu muset "stahovat z kůže" sedačky nebo opěradla?

http://www.autopotahy.sk/galeria/fabia/ps.jpg

neee, to tam nedávej. Není nic horšího, než mít v MPI potahy RS !! Snad už jen mít to v Junioru.. :p Tím nesnižuju MPíčka, sám ho mám, ale pak si ještě nalep vzadu vedle 1.4 cedulku RS, a bude to dokonaný ;):D

Když už máš nutkání koupit potahy, kup alespoň nějaký "neutrální".. A koupil bych rozhodně černé, tady z té bílé budeš za chvilku nešťastnej..jj

možná by všichni, co mají nárazníky, kola, pedály atd. z RS, měli vše sundat ze svých MPI. myslím, že když někdo má doplňky z RS, nechce ho napodobovat.

prostě věci z RS vypadají lépe, ikdyž tohle zrovna není orig.

ať si tam dá, co se mu líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...