Jump to content
Jan R.

Registrace

Recommended Posts

V dubnu 258 kusů, za květen 491. Pomalu to leze nahoru 👍.

Je 18. 6. 2019 a já dosud ani jednu nepotkal na silnici - když jsem si myslel, že vidím Scalu, byl to nakonec Fiat Tipo..

Jestli bylo registrovaných cca 1000 ks, tak 500 z nich stojí u dealerů, část je ve škodovce a ten zbytek někde na silnicích. A to není moc.

• Like 1

Před hodinou, PetriCZECH napsal:

Je 18. 6. 2019 a já dosud ani jednu nepotkal na silnici - když jsem si myslel, že vidím Scalu, byl to nakonec Fiat Tipo..

Ja potkal jednu nedealerskou v Praze v zakladni modre. Ale ridil jsem, takze nereknu v jake vybave byla...

Já po celé Praze zatím 4. 

Podle mě u lidí vytvořili odpor, na showroomy vystavili verze atakující 6kil, předváděčky litry cca.510 a to je silná káva. Teď, když je Ovce Combi i s autoAC za 440 ( s možností zvláštního lakování, displej hezky v palubce), to bych i ty plastové tapece přehlédl. Uvidí se, co časem.

• Upvote 2

Citovat
    před 3 minutami, Jan R. napsal:

Já po celé Praze zatím 4. 

Podle mě u lidí vytvořili odpor, na showroomy vystavili verze atakující 6kil, předváděčky litry cca.510 a to je silná káva. Teď, když je Ovce Combi i s autoAC za 440 ( s možností zvláštního lakování, displej hezky v palubce), to bych i ty plastové tapece přehlédl. Uvidí se, co časem.

mluvíš mi z duše, mám na to úplně stejný názor...

Stále zastávám názor, kdo si auto koupí za své a ne úvěr, ten kouká na ceny jinak, ve splátkách se to rozloží.

Stačí na showroom vystavit 70kW s paketem interiér, 16 ALU a třeba zelenou metlou, kde bude cena v hotovosti 4kila ( pod tím kolonka protiúčet a úvěr -45tis) a hned by se to lidem líbilo více. Ale když vidí před salonem litr za půl míče ( prodloužené sklo, LED světla, 18''kola běžný uživatel, co má stále v myslí Škoda kvalitní a levné auto, nepotřebuje).

Posted (edited)

čas Scaly teprve přijde.

Až dorazí Octavia IV, která rozměrově a cenové odskočí, takže se Scala začne prodávat víc.

Ale lidí už pro postupně chodí a většina objednávek je Style 1.5TSI s DSG + příplatková výbava. Takže žádné chudinky.

Edited by Habi001
    • Like 1

Odskočí rozměrově převisy a nebo rozvorem?

• Like 1

Citovat
    V 18. 6. 2019 na 10:38, bojler napsal:

Odskočí rozměrově převisy a nebo rozvorem?

Myslím, že odskočí jak rozměrově, tak i cenově od toho, co je teď....což pak vytvoří více prodejního prostoru pro Scalu...

Kdy přijde její čas je velmi brzo předjímat. Jak bylo uvedeno, pro toho kdo kupuje za své vezme 70kw s nějakým paketem a bude ještě rád. Jak bývá dobrým zvykem i cena se časem zase pod nějakou záminkou zvedne.

Uvádí se, že O4 by měla mít přes 4,7m, pokud i řádně zvětší rozvor bude plnohodnotný zástupce střední třídy a Scala převezme její místo. Teď začíná O3 cca.450, pokud novinka začne na půl míči, pak Scala bude pro ŠA jednička v ČR.

Proboha, co je to zase za teorie, že si soukromá osoba musí kupovat nejlevnější konfiguraci. I tady zaznívá od Habiho, že to tak není.

• Upvote 2

Verim, ze Habi jako prodejce ma trochu in pohled. A kdybych kupoval, tak taky radsi vybavenejsi a drazsi nez holobyt. Ja si napocital Kamiqa na 550-600. A Scala mi vychazela podobne. Nicmene mam na uvahy jeste 4 roky a pak se uvidi co tou dobou bude. Zda opravdu F IV combi zariznou nebo stale bude. Ci nejaky hybrid atd. No a v nouzi holt 5 let protahnu na 10 jako s FII :D

Taky pomalu přemýšlím jestli nepočkat rovnou na nějakej hybrid.