Přejít na obsah

MaxiDot


ntr23

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Ahojte

prvom rade sa chcem podakovat este raz jakub.facelift za poslanie MaxiDotu :palec2:

A za dalsie sa vas chcem spýtať čo všetko dokaze ukazovať okrem toho ze treba natankovať alebo ze je malo vody v nadrzke ostrekovača...... či vie ukazovať napr. vuypalene žiarovky atď....???? :help:

Vopred Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Jak je to s dodatečnou montáží maxika do Roomu facelift.Musí se vyměnit kompletní budíky nebo se dá vyměnit jen displej ?

Jirka

Takže odpověď už je mě známa musí se vyměnit komplet budíky :-(.

Editováno: , autor: Rumík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj

Dnes mě namontovali maxidot , ale mám nějaké problémy. Jedná se o Roomstr facelift. Při zapnutém zapalování bliká celkový počet kilometrů a při zapnutí klíčku se ukáže na pár vteřin Informační systém Škoda tak nevím jestli je to chyba nebo to tak je. A taky mě nezobrazuje info z origo rádia Swing.Je tu někdo kdo mě umí poradit? Dík

Editováno: , autor: Rumík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj Tak na to rádio jsem dnes přišel ,když jsem znovu četl návod k autu , že se musí přepnout v menu.To jsem nevěděl a myslel jsem si , že se zobrazuje rádio nahoře jak jsou hodiny současně s udaji MFD. Takže pokud to dobře chápu tak se mohu dívat pouze na radio a nebo na informace MFD (spotřeba,rychlost, atd.). Je to tak správně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj, mam novy Roomster, neviete, ako sa da nastavit, aby MaxiDot ukazoval vhodny preradovaci stupen na prevodvke a niekde som videl, ze ukazoval aj teplotu oleja?

Je to mozne? Ak ano, ako?

V manuali som to nepochopil, hlavne by ma zaujimalo, ako nastavit to vhodne preradenie.

Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten ukazatel rychlostních stupňů bys měl mít nastavené od výroby a ukazuje ti to vpravo vedle bodin. A tu teplotu oleje asi nemáš zaplou najeť do menu a zapni si to. Podrž kolébkové tlačítko na pravé pačce a vyber položku nastavení tam už to uvidíš.

Editováno: , autor: voltys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spree,jak píše voltys,teplotu oleje si nastavíš v menu,mělo by to být na straně č. 22 v manuálu (Zde je ke stažení z webu Škoda a.s.). No a ten ukazatel řazení bys tam měl mít. Když zařadíš při jízdě např.trojku,svítí ti číslo 3 na displeji? Já mám zkušenost,že ty šipky radí kdy řadit,jenom když jedu "lážo plážo",a nutí přeřazovat na vyšší rychlost v pro mě dost nízkých otáčkách,okolo 1500 - 1600 ot.,a to to TSI v těchto otáčkách nevydává moc přívětivý zvuk. Jakmile řadím nahoru v minimálně 1800,ale spíš v 2000 ot.,tak už se ty šipky neobjevují. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...