Přejít na obsah

Poraďte s výberom auta


Igor

Doporučené příspěvky

Ty bláho,tak ty tady haníš koncern VW a chceš si koupit Fiata,to mě docela rozesmálo.Každopádně k tématu,kamarádka si přivezla před týdnem Nový Chevrolet Aveo a musím říct,že vypadá hodně dobře,za 300 tisíc tam má vše-klimu,CD,dálkovej centrál,metalítu,elektriku,Alu-kola atd.Teď jde o to,co to autí vydrží,přece jenom je to bejvalý Daewoo.Niicméně vzhledově se mi docela líbilo,včetně interiéru,no a za ty prachy......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty bláho,tak ty tady haníš koncern VW a chceš si koupit Fiata,to mě docela rozesmálo.Každopádně k tématu,kamarádka si přivezla před týdnem Nový Chevrolet Aveo a musím říct,že vypadá hodně dobře,za 300 tisíc tam má vše-klimu,CD,dálkovej centrál,metalítu,elektriku,Alu-kola atd.Teď jde o to,co to autí vydrží,přece jenom je to bejvalý Daewoo.Niicméně vzhledově se mi docela líbilo,včetně interiéru,no a za ty prachy......

Chevrolet Aveo? "nádherný"..... :ble Podívej se na výsledky crash testů Euro NCAP...hlavně na ten čelní náraz - pojízdná rakev <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty bláho,tak ty tady haníš koncern VW a chceš si koupit Fiata,to mě docela rozesmálo.Každopádně k tématu,kamarádka si přivezla před týdnem Nový Chevrolet Aveo a musím říct,že vypadá hodně dobře,za 300 tisíc tam má vše-klimu,CD,dálkovej centrál,metalítu,elektriku,Alu-kola atd.Teď jde o to,co to autí vydrží,přece jenom je to bejvalý Daewoo.Niicméně vzhledově se mi docela líbilo,včetně interiéru,no a za ty prachy......

Chevrolet Aveo? "nádherný"..... :ble Podívej se na výsledky crash testů Euro NCAP...hlavně na ten čelní náraz - pojízdná rakev <_<

souhlas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty bláho,tak ty tady haníš koncern VW a chceš si koupit Fiata,to mě docela rozesmálo.Každopádně k tématu,kamarádka si přivezla před týdnem Nový Chevrolet Aveo a musím říct,že vypadá hodně dobře,za 300 tisíc tam má vše-klimu,CD,dálkovej centrál,metalítu,elektriku,Alu-kola atd.Teď jde o to,co to autí vydrží,přece jenom je to bejvalý Daewoo.Niicméně vzhledově se mi docela líbilo,včetně interiéru,no a za ty prachy......

Chevrolet Aveo? "nádherný"..... :ble Podívej se na výsledky crash testů Euro NCAP...hlavně na ten čelní náraz - pojízdná rakev <_<

souhlas

taky souhlas, něco jako Čína

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a pokud by se nevesel cenove do KII CEE´D tak co Hondu Jazz???to je vyborne zpracovane auticko s vybornym motorem..sice neni ve stejne skupine jako KIA ale i tak bych se s tim svezl..pro manzelku idealni -_-

Honda Jazz by šla, ale má 1 veľkú nevýhodu - nemá bočné airbagy a všeobecne výbava je teda dosť sociálna. Navyše, cenovo sa blíži Ceedu a ten je podstatne lepšie vybavený...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty bláho,tak ty tady haníš koncern VW a chceš si koupit Fiata,to mě docela rozesmálo.

Veď počkaj, dojde na psa mráz! Za posledné roky sme kúpili niekoľko vozov z VW koncernu, a čím ďalej, tým s nimi bolo väčšie problémy. A to prosím u nových áut!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Igor:

Tak pak dej určo vědět, jak jsi pochodil. Mně se ten Cee´d též dosti líbí, chystám se ho v nejbližší době též důkladně prolézt (máme ve městě naštěstí dealera). Co ale dost postrádám, jsou xenonové světlomety a to jako člověk, který k nim přičichl, nehodlám oželet. V nabídce jsem je neviděl, chystá se něco takového?

Apropo, vysvětlil by mi někdo, co obnáší zkušební jízda? Jak se objednává, co obnáší a co ev. stojí? Ještě jsem to nikdy s novým autem neabsolvoval, tak abych nebyl za lamu... :D

Xenóny budú, ale kto vie kedy... Mňa skôr znervózňuje ten tempomat, bez neho proste auto nechcem.

Ja som sa na jazdu prihlásil cez internet, vyplnil som formulár a oni sa mi ozvali. Prišiel som, vyplnil a podpísal papier a už sme šli jazdiť. Predajca o aute vedel naozaj dosť informácií, nemal som nepríjemný pocit, ktorý sa mi bežne stáva - že celú cestu o aute rozprávam len ja a predajca počúva s otvorenými ústami. A dokonca mi predajca tentoraz ponúkol, že mi auto požičia na víkend! To sa mi ešte nikdy nestalo... Mám sa ozvať koncom januára, kedy trocha poľaví nával a bez problémov môžem prísť v sobotu ráno pre auto, a v pondelok ho doniesť naspäť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a pokud by se nevesel cenove do KII CEE´D tak co Hondu Jazz???to je vyborne zpracovane auticko s vybornym motorem..sice neni ve stejne skupine jako KIA ale i tak  bych se s tim svezl..pro manzelku idealni -_-

Honda Jazz by šla, ale má 1 veľkú nevýhodu - nemá bočné airbagy a všeobecne výbava je teda dosť sociálna. Navyše, cenovo sa blíži Ceedu a ten je podstatne lepšie vybavený...

a navíc ty malý hrozný kola hluboko v podběhách :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a pokud by se nevesel cenove do KII CEE´D tak co Hondu Jazz???to je vyborne zpracovane auticko s vybornym motorem..sice neni ve stejne skupine jako KIA ale i tak  bych se s tim svezl..pro manzelku idealni -_-

Honda Jazz by šla, ale má 1 veľkú nevýhodu - nemá bočné airbagy a všeobecne výbava je teda dosť sociálna. Navyše, cenovo sa blíži Ceedu a ten je podstatne lepšie vybavený...

Kolega chtěl také Hondu Jazz, ale přímo prodejce Hondy ho od toho odrazoval, prý je to auto moc oholené a doporučil mu raději Civic, byť v "základní" výbavě a se základním motorem 1,4. Kolega si tedy nechal poradit a je max. spokojený, navýšení ceny oproti Jazzu se mu jednoznačně vyplatilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Nechci zakládat zbytečně nové téma, tak píšu tedy sem.Scháním pro manželku auto s automatem.Něco menšího do města.Poraďte mi prosím co do spolehlivosti a čeho se vyvarovat, automatům vůbec nehovím.Cenově cca do 150000,-. Díky

doufam, ze ojete - protoze ta cena je doost dole na nove a jeste v automatu :D

To sem zvedavej co sezenes - obecne totiz hodne ojetym automatum neverim (co se tyka spolehlivosti) a tvuj strop neni ani na poradnou fabii s manualem... :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamarád si koupil před 1/2 rokem 626 v automatu za 140 r.v. 2000. Kupoval to jako auto, které bylo koupeno a servisováno v tom salonu, kde to koupil, bylo to po prvním majiteli, který si koupil zas nějakou novou. Dostal na to rok záruku s podmínkou, že to bude dále servisovat jen v autorizáku po dobu záruky. Je to 2,0 a průměrná spotřeba cca 8 l. Marně jsem ho lámal na něco jiného. Je to cizinec a auto si za cca 2 roky, až se bude vracet domů hodlá vzít sebou. Mazda je u nich populární a dražší než tady. Chtěl taky jedině automat. Auto vypadá moc dobře a bezproblémově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...