Jump to content
losllanos1

Mirrorlink alebo zrcadlenie mobilu

Recommended Posts

Zdravim vsetkych. 

Uz nejaku dobu sa snazim prist na to ako obist soft v bolere aby zobrazoval cely mobil jedna sa mi hlavne o to aby zobrazoval hud display na navigacii sigic pretoze pri jazdach cez 2500 km hlavne v noci dost vadi rozsvieteny display celej navigacie nehovorim o tom ze napriklad lepsie posobi v aute agama launcher hlavne ked v jeho strede mozete mat navigaciucim tato nijako neobtazuje . na youtube som pozeral vselijake sposobi ako spravit zrkadlenie pomocou aa mirror ci aa stream ale bez rootu telefonu to nejako nefunguje. Uz som rozmyslal aj nad vymenou radia za ine lenze este nie je dorieseni can bus a tak tuto verziu musim zatial zavrhnut. Musi vsak existovat moznost obist nejakym sposobom soft radia aby dokazal zrkadlit mobil. Neviem ci ma niekto stym skusenosti ale bolo by fajn keby aj skodovka trosku popremyslala a pridala tuto moznost do systemu tym padom by vobec nepotrebovalo radio android auto ci car play ale stacilo by zrkadlenie mobilu. Ak nahodou niekto vie ako zrkadlit mobil na obrazovke aj ked cez pripojenie na kabel dajte vediet

Ja som tiez pozeral tuto moznost a skusal navod z youtubu, zatial bezvysledne. V noci ale navi dokazem stlmit, teda vypnut display a ostane len zvuk. Samozrejme ten hud by potesil ale co uz . A aku pouzivas navi? Napr. sygic co ma mirrorlink, tam sa neda na display dat hud?

V ‎29‎.‎12‎.‎2019 na 9:03, losllanos1 napsal:

.......

Ak nahodou niekto vie ako zrkadlit mobil na obrazovke aj ked cez pripojenie na kabel dajte vediet

Tady:

https://forum.skodahome.cz/topic/130031-smartlink-apple-carplayandroid-automirrorlink/page/40/#comments

... máš celé vlákno ohledně zrcadlení mobilu na displeji auta. Je to tedy určeno pro Octavia III, ale myslím, že se můžeš inspirovat a zkoušet. Musíš se ale prokousat 40 stránkami diskuze, res. cca od její poloviny do konce. Já třeba mám kombinaci O3 FL + Bolero + Samsung S7 a (přes kabel) plně zrcadlím už asi dva roky.

• Thanks 1

Doplnim. Vcera prisli sestra so svagrom. Maju o3, tak sme skusali dake veci. Na moje prekvapenie mi z nicoho nic chodi sygic cez mirrorlink bez dokupenia mirrorlinku pre sygic. Mam sygic europu a voucher europa. Ide mi na o3 aj scale. Doteraz neslo.

IMG_20200103_220914775.jpg

Mate niekto apku full mirrorlink rozbehanu na aute?

Dnes som zacal nastavovat telefon, no zadrhol som sa pri bode nutnosti PC a nastaveni android 8 cez PC. Neviem kedy sa k tomu dostanem, no by ma zaujimalo, ci Vam potom funguje i youtube, zrkadlenie vsetkych aplikacii, alebo ci treba aj v aute povolovat nieco cez diagnostiku?

Full mirrorlink som dnes rozchodil cez floating app. Mam este dake problemy s nastavenim a po zavreti aplikacii musim nanovo odpojit/pripojit tel. Ak bude cas vecer, pohram sa s tym a prihodim i dake foto. Zatial mam odskusane youtube, maily a ine apky.

Aky mas mobil a aku mas  aplikaciu a skade stiahnutu? Je to cez usb snuru ?

Edited by petulko