Přejít na obsah

Při startu zarachotí


remus1

Doporučené příspěvky

Zeptam se jeste jednou - ten problem co tu popisujete se projevuje pri kazdem startovani ? Jak pri studenem motoru tak pri teplem ? :feve:

Ja mam podobny problem (zarachoceni po startu), jen se to projevuje u auta, ktere stalo dele nez cca6-7 hod. Resil jsem to kdysi tady - http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=9411&hl=zvuk

Dělá mi to taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Mel jsem taky tento problem.Starter vyndat, ocistit,poradne promazat a vymenit kluzne lozisko jak perfektne popisuje i s obrazky "PETAN" a je po problemu.Mam to zatim 14 dni a stater slape jak novy.

Tak jsem to chtel zkusit...holt spodni sroub starteru jsem nepovolil a zalomit sroub v motoru nechci... :disgust: Mam smulu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spodní šroub má nejjednudušší přístup - zespoda. Když je auto na rampě, ráčnou je tam dost míst. Horší je zadní, je potřeba kloub. Mluvím o 1.6 55kW, jak je to u jiných motorů, nevím  :huh:

Pristup je ok, proste jsem to nemohl povolit - visel jsem na tom vsi svou vahou (90kg) a nic.... Ten horni sel v pohode. :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
mě to dálá občas taky hlavně ráno pak už né,byla tady rada aby se jelo mezi 5 až 6tis. otáček tak deset min já to zkusil po dálnici a stále beze změn mě to dělá hlavně když se ochladilo.

Byl jsem dnes v AUTOHORAK - maji tam v nabidce OPRAVA STARTERU za 500, tak jsem to zkusil ;)

Menili REDUKTOROVE KOLO a NEJAKE POUZDRO, zaplatil jsem 830Kc a je po problemu. Rad bych ale vedel, co to je REDUKTOROVE kolo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ahoj ,tak já jsem neměl,ani jeden popsaný problém ,po rozebrání startéru vše namazané a stejný problém se opakoval ,lepily kontakty relé ,které ovládá cívku startéru,poznal jsem to když jsem připojil paraelně žárovku k cívce startéru a při povolení klíčku spínačky z polohy start žárovka svítila ještě cca 2sekundy,to už motor běžel a otáčel pastorkem startéru i když ten měl být už ze záběru.Pomohla výměna relé a vše OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Můj problém je , že něco zarachotí před startem na první polohu klíče, tudíž nepředpokládám že by to mělo něco společnýho s výše uvedenými problémy...

Možná je to jen můj pocit ale jak kdyby to zarachotilo pokaždý na jiný straně, je to možný ? něco s centrálem třeba ? divný :( nějaký postřehy ?

Jinak je to na F1.

Editováno: , autor: codlman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...