Přejít na obsah

Jirik.DC

Doporučené příspěvky

Ahoj kopil jsem Octavii kombi 2.0 103kw Eleganc r.v. 08 a mám tam alarm ale hlidá mi to pouze vnitřiní prostor. Když zamknu tak by to mělo fungovat i na venkovní prostor ne? Nemůže to byt někde vypnuté. Nemá s tím někdo zkušenost? Může mi někdo poradit? Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas tak naivni a blbej nejsem ale mělo by to hlídat náklon vozidla,dveře,kapotu ....... a když to zkusím tak nic.

Naklon Ti to bude hlidat jen v pripade alarmu s naklonovym cidlem - poznas podle toho, ze na ridicove sloupku je instalovan vypinac naklon. cidla a US senzoru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

zdravím, ptal jsem se v samostatném vlákně protože jsem na to zde nikde nenašel odpověď ale lockli mi to a prý se mám zeptat zde. tak se ptám znovu. co znamená u autoalarmu když se pripojuje na CAN-BUS modul - chálu, že se to asi jenom někde napíchne na konektor a je to ale je tato možnost u všech vozů nebo je to dle výbavy a modelu? a kde tento konektor na pripojení najdu? a co ten alarm pomocí toho CANu všechno zvládne? (jasný že podle toho jakej koupím) ale co vše je dostupné na te sběrnici? dveřní kontakty a tot vše nebo tak? Možná je to hloupej dotaz ale na vrtání do elektroniky auta se necítím a do servisu se mi to dávat nechce. děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Can Bus je datová sběrnice, kterou používá většina novějších vozidel. Není to přímo určitý konektor, ale jsou to 2 vodiče, které je potřeba ve voze najít a napíchnout se na ně. Pomocí Can Bus modulu nebo alarmu se dají pak z této sběrnice vyčíst údaje: dveřní spínače, spínače kapoty, kufru, zapnuté zapalování, odemčení a zamčení vozu atd. To pak podstatně zjednodušuje montáž, protože nemusíte tyto signály hledat samostatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jestli tomu rozumím dobře tak se stačí napojit na 2 dráty a funguje uplne vše potřebné tak jak ma? a ono si to samo rozezná o jaký "poplach" se jedná? jako jestli je otevrená kapota nebo dveře nebo to odemčení pomocí DO nebo kliče? a kde se nachází v mým autě se dá zjistit kde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkněte na www.bluetuning.cz.

Tenhle GSM pager se montuje odděleně a skrytě od alarmu, takže narozdíl od athose, který se dá najít podle drátů od sirény nebo LEDky a po odpojení konektoru od athose si už vůz nenajdete. U tohoto pageru zloděj sice časem najde alarm, ale po odpojení alarmu mu už nic nenaznačuje, že by bylo ve voze další zařízení a vůz se dá tak i nadále monitorovat.

Tento pager umí detekovat zapnutou rušičku GSM a ihned spustí poplach alarmu. Zloději tak začne auto houkat ještě dřív než se ho fyzicky dotkne a tak si určitě vybere jiné auto, který mu nebude dopředu dělat takové problémy.

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdrávím.Prosím o radu.Mám OII.Po uzamčení DO se auto zamkne ,ale po chvíly se rozblikájí blikny ale alarm je zticha.Po napíchnutí mi to zjistilo vadnou houkačku,nebo pojistku houkačky a snimač vnítřního prostoru.Pojistka je dobrá,aspon myslím že jsem našel tu správnou,ale chci se zeptat kde je namontována ta houkačka a kde najdu ten snímač.Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Alarm jsem si vždy do aut dodělával sám a bez problémů.U OII ale mám problém.Někdy se sám zapne a asi bez důvodu.Klidně i po 20 hodinách v klidu.Výrobce mi doporučil dát diodu kde je přívod od dveřního spínače že to takhle často u OII dělá.Jenže bez úspěchu.Nemáte někdo zkušenosti co to může dělat?Nemůže to dělat třeba jiný ovladač v blízkosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdrávím.Prosím o radu.Mám OII.Po uzamčení DO se auto zamkne ,ale po chvíly se rozblikájí blikny ale alarm je zticha.Po napíchnutí mi to zjistilo vadnou houkačku,nebo pojistku houkačky a snimač vnítřního prostoru.Pojistka je dobrá,aspon myslím že jsem našel tu správnou,ale chci se zeptat kde je namontována ta houkačka a kde najdu ten snímač.Díky za info

Mám asi ten samý problém. Při spuštění alarmu jen blikají směrovky a siréna je potichu.

Poradí někdo kde je ta siréna (nebo samotný alarm) v autě umístěna?

Předem díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám asi ten samý problém. Při spuštění alarmu jen blikají směrovky a siréna je potichu.

Poradí někdo kde je ta siréna (nebo samotný alarm) v autě umístěna?

Předem díky za radu.

siréna je pod pravým předním podběhem, drží na 3 matkách a tušim snad jednom nýtu..ten odvrtej, odpoj svorkovnici a vyndej sirénu-prozkoušej...možná má jen vybitou baterku...výrobce uvádí že má životnosr 6 let...já ji měl po 5 v čudu...blbý je že se nedá sehnat baterka zvlášt ale jen nová siréna... :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám výrobu 12/06 jedno tlačítko na sloupku ale jak tu někdo psal tak se to tak již v tento čas vyrábělo, diagnostika mi píše že náklonové čidlo je v řiti, mám to vyměnit, nebo nechat bejt, je alarm funkční i bez toho čidla??

rolbař: čidlo je pod schránkou na brýle a bez toho čidla je alarm nefunkční

Taky mi psalo tohle čidlo chybu, alarm byl ale funkční,

pak se čidlo přes vag jen odkódovalo aby nevypisovalo chybu a alarm stále funkční :)

post-12266-1270893317,1562_thumb.jpg

Editováno: , autor: viewer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

zdravim, take se pridam se zkusenosti. mam MR 07 a dve tlacitka. jsem tak sikovnej, ze jsem si sam odkouril sirenu. vykuchal jsem stary auto o telefon, ktery mi pri poplachu volal a chtel ho naroubovat na octu, ale podle technika ze skody je KO sirena. pry kdyz, se jednou vybije baterka, musi se koupit cela sirena.pred pokusem sirena houkala........nevite nekdo jestli je to pravda, neumi nekdo s kouzelnyma rucickama dat do auta s timto origo alarmem udelatko, ktere mi da vedet na telefon(technik rikal,ze to nejde), ze je spusteny poplach...kde koupit sirenu levneji nez 4100kč? dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...