Přejít na obsah

Nove auto, cena, vybava a cekaci lhuta


Pat007cz

Doporučené příspěvky

On 3/4/2023 at 7:47 AM, Testy said:

Nejde o konfigurator - priamo v cenniku je hviezdicka pri celej sekcii Liftback s vysvetlenim, ze dostupne su len skladove zasoby. Rovnaka hviezdicka doteraz bola pre PHEV a motorizacie s manualnou prevodovkou.

Tú poznámku som si nevšimol. Vyzerá to tak, že so Superbom III sa pomaly ale isto lúčime. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jelikož se má koncem roku vyrábět nový model a můj je naplánován na leden 2024, tak se nedivím, že budou končit objednávky... Asi jej nechtějí dělat souběžně. Já se hlavně budu modlit, aby nový Superb byl ošklivý a já nelitoval objednání starého :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega kamarád ho dnes  přivezl = čekal téměř přesně rok... (2.0 TDI, L&K) 

 

První zajímavý poznatek: Area view tam prej má! (ani se mě to nechce věřit...zítra se jdu přesvědčit na vlastní oči) 

 

PS. Dodání skutečně na letních, a tak ještě musel na těch "pár" dní nechat přezout na nové zimní 🤦‍♂️

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tom pripade si zacinam myslet, ze problem neni na strane Skoda Auto, ale na strane Porsche Prosek.

Je to mozne?

 

Ja jsem objednaval Superb Liftback 1.5TSi Liftback DSG Sportline

Kolega objednaval Superb Kombi 2.0TDi 147kw DSG Sportline + panorama + tazne

 

Obe auta objednana ve druhe pulce 05/2022, obe v nedohlednu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka je akú rolu tu hrajú výrobné kvóty ktoré pokiaľ viem pre jednotlivé trhy existujú ale do vnútra nevidím. Slovenský trh je odlišný od Českého. Rozdielne výbavy, ceny .... Tiež mi príde dôležité či to auto neskončilo ako nekomplet niekde odstavené.

Editováno: , autor: abeljozef
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

53 minutes ago, abeljozef said:

Tak pridám aj  ja nejaké dáta do štatistiky.

 

Superb combi 2.0 TSI 140 kW DSG style plus + dalšie drobnosti objednaný 15.8.2022 vyrobený 1.3.2023 čakám na dodanie k predajcovi.

Ak pôjde všetko bez problémov, tak máš auto cca. do pol roka od objednania. To sa dá v dnešnej dobe považovať už za rýchle dodanie.
 

P.s.: Potom nezabudni napísať skúsenosti s motorom!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Qwuiddo napsal:

Tak v tom pripade si zacinam myslet, ze problem neni na strane Skoda Auto, ale na strane Porsche Prosek.

Je to mozne?

 

Primarne je problem na strane vyrobce, protoze jsou extremni dodaci lhuty. Do tech ale promlouva (krom cele rady dalsich veci) take rocni cil obchodnika. Da se rict, ze se za urcitych okolnosti stejne auto muze vyrobit i ve vyrazne rozdilnych lhutach v zavislosti na obchodnikovi, kde se objednalo. Tady jsou ale uvedene dost odlisne parametry auta - jiny motor, karoserie, ... takze primarne bych hledal pricinu tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 3. 2023 na 22:39, abeljozef napsal:

Tak pridám aj  ja nejaké dáta do štatistiky.

 

Superb combi 2.0 TSI 140 kW DSG style plus + dalšie drobnosti objednaný 15.8.2022 vyrobený 1.3.2023 čakám na dodanie k predajcovi.

 

A při objednání ti řekli jaký termín? Já objednával pár dní po tobě, ověřoval to asi před týdnem a furt jsem v plánu na leden 2024.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chvilu trval prevoz, ale teda cerveny korab je od stvrtka uz doma. Z vybavy nastastie nic nechybalo, akurat ms prekvapil papierovy obal na navod a servisku - to Fabia III to mala riesene vcelku luxusne. Objednane 26.8.22, vyrobene 27.2.23, pripravene na prevzatie 16.3.23. 

2F8430AE-E507-4868-BD4D-AB298D82B525.thumb.jpeg.1d59744c999855835f982e9790c86006.jpeg

 

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Z niceho nic se pred par tydny ozvali, ze Sup je vyroben a co nevidet dorazi na salon. Cekal jsem jeste na montaz GPS a dneska si ho prevzal. 
 

Cekacka tedy cca 11 mesicu.

 

Dneska zatim 80km. Zitra me ceka 350 a v nedeli 200. Tak doufam, ze si sedneme.

 

 

 

IMG_3352.jpeg

Editováno: , autor: Qwuiddo
  • Líbí se mi 6
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Ondra16V napsal:

Jenže tady jsi v sekci S3.

Takže komentář, že jsi v roce 2018 čekal 2 měsíce na rapida, je zcela mimo.

 

A teď zpátky z původnímu zadání tématu. 

Tím jsem chtěl  jen říct, že teď je ta čekací doba tragédie…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...