Přejít na obsah

kde zohnat lacne zimne gumy?


nota

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Sice jsem obul namou Fa. drašší obutí, ale nechci hlučné nabo pneu, která navydrží.Proto jsem šel do nových ( údajně vyráběné od 2006 ) Michelin Alpin A3. Jinak pro ty kdo chce tyto pneu, pozor nevyrábí se ve standartním rozměru Fábií 165/70 R14. Chtěl jsem využít origo disky ( asi 5-ti palcové ) šíře, tak jsem první musel zajít na Dopravní odbor Úřadu a za 50,- kč nechal zapsat do TP alternativní pneu 175/65 R14. Pak vyplázl 8300,- (za pneu + přezutí). Chování auta po odjetí prvních 1000 km - naprostá spokojenost. Jinak pro rejpaly

1) Michelin Alpin A3 ........1940,- v rozměru 175/65 R14

2) GOODYEAR UG 7 ........1600,- v rozměru 165/70 R14

3) Barum Bravuris 2.........1100,- vrozměru 165/70 R14

Pozor ceny jsou jen pro srovnání, o kvalitách pneu Goo. a Bar. již na jiném místě tohoto fóra o Michelinách ani slovo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem pred 14 dny pres net zimaky Pirelli W190 SnowControl 185/60R14 za 1500 kus. Prezuti a vyvazeni kol 600 kc. Gumy jsou velmi tiche, sice jde poslechem poznat, ze to nejsou letni, ale hlucnost je opravdu minimalni.

Jsem zvedavy, jake budou na snehu, v testech maji vyborne hodnoceni prave na snehu.

Editováno: , autor: Jeff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...