Přejít na obsah

Co všechno se dá na OII bezproblémově dodělat?


Host aka

Doporučené příspěvky

Zdar,

stále více přemýšlím o koupě OII v 1.9TéDéÍ.

Otázka zní:

Co vše se dá u OII, která tímto nebyla vybavena z fabriky, domontovat? Na mysli mám tempomat, maxidot, zínony, multifunkční volant, vyhřívání sedaček, atd...

Ptám se proto, že u OI byly tzv. komfortky různých generací a něco je problém předělat (přidělat, dodělat) a něco je dokonce nemožné.

Jsou už různé ročníky OII vybaveny rozdílnými komfortkami? Lze třebas u OII Elegance něco dodělat lépe než třeba u OII Classic? Ptám se proto, abych třeba nesáhl po nějakém roku výroby či nějaké výbavové řadě a pak si rval vlasy, že tam třeba nejde dodělat tempomat, atd...

A jak je to s předělávkou manuál klima na climatronic? Už má někdo zkušenost?

Zároveň se omlouvám, jistě to tu někde bylo řečeno, ale jsitě jen jednotlivě, mně to zajímá z toho většího hlediska.

Díky...

Editováno: , autor: aka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ja koupil OII eleganci, ale asi byla vicemene v zakladu ty elegence. z toho co pises jsem dodelaval maxidot, zínony, volant jsem menil za RS, parkovací senzory, vyhřívání předních sedaček mam taky dodatečně dodělávané, destovej senzor a automatické rozsvecovani uz je z toho vseho jen prkotinka. a co se tyce roku, tak mam rok 04, prosinec, takze vyrobena byla jako jedna z prvnich. tzn lze vsechno, ale pokud si mohu dovolit radit, uz nikdy bych tenhle postup neudelal(pokud tedy nemas zdroj novych veci za zlomky cen a umis si to do auta sam dodelat nebo mas nekoho, kdo do toho vidi a udela opet za nejakou pratelskou cenu), je to financne naprosto strašný. za ty penize uz bych mel superba L&K...

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, jenze pri koupi ojetyho bude ta cena dodělávek v poměru ceny vozu jeste drastičtější než při koupi nového vozu...

jak říkám, už bych to nedělal a věřím, že když bude člověk hledat, najde i rozumnou výbavu u jetýho auta. i kdyz nevim, jak moc se OII uz ojete prodavaji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodělat se určitě dá (všechno samozřejmě originál díly):

* budíky s maxidotem ...klidně i RS a MR2007

* parkovací senzory vpředu i vzadu s napojením na sběrnici

* HF bluethoot

* multifunkční volant

Co ale doporučuji si nechat zamontovat přímo při koupi je:

* xenony (hodně drahý dodělání dynamiky)

* ESP

* aktivní hlavové opěrky

* sportovní podvozek

* 6-ti stupňovou převodovku

* vyhřívání sedaček

* samočinný spouštění stěračů při dešti

* TMP - tlak v pneumatikách

Nic mě už nenapadá:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Už som asi starý, alebo čo, ale ani mňa už tie dorábky nebavia. Ale čo mám robiť, keď do RS sa veľa vecí nedalo kúpiť? :D

K veciam, ktoré neodporúčam dorábať je napríklad aj klima a nejaké prestavby z Climatic-u na Climatronic a pod. A asi ani origos strešné okno by som nechcel dorábať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už som asi starý, alebo čo, ale ani mňa už tie dorábky nebavia. Ale čo mám robiť, keď do RS sa veľa vecí nedalo kúpiť? :D

K veciam, ktoré neodporúčam dorábať je napríklad aj klima a nejaké prestavby z Climatic-u na Climatronic a pod. A asi ani origos strešné okno by som nechcel dorábať.

Tak to naprostý souhlas,to už je docela rasovina takové zásahy.. Ale jen tak dorobit vyhřívané sedačky.. :D Já jsem spíš pro takové ty detaily..MAxidot,HF,mult.volant, schránka pod řidiče, teď nový Stream MP3, AUX.. Zatím pořád baví ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...