Přejít na obsah

Topení


rajna

Doporučené příspěvky

Ahoj,prosím muže někdo poradit po čem jid? Snížil se mi výkon topení auto bylo na dia a napsalo to čidlo kvality vzduchu čidlo vyměněno proveden náběh kompresoru auto již nepíše žádnou chybu a stejně to netopí jak by mělo a polovina u řidiče topí víc než u spolujezdce. Hadice od topení se zahřívají hezky postupně jak jimi prochází voda až do uplného rozpálení tak si myslím že snad nemuže být ucpaný radiator auto je 5,5 roku staré takže akorát po záruce. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, OnMiT312 napsal:

V tomto případě to právě může být radiátor zanesený např. šlemem z přepálené chladící kapaliny. Co je to za motorizaci? 

před 25 minutami, OnMiT312 napsal:

V tomto případě to právě může být radiátor zanesený např. šlemem z přepálené chladící kapaliny. Co je to za motorizaci? 

2,0 tdi 110 kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, stanmar napsal:

Super moc děkuji přesně muj případ takovej humus jsem vylil z nadobky a ted to pujdu všechno proplachnout děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je na to drahá chémia v originále a postup na pol dňa roboty , ak to neurobíš poriadne tak to aj tak fungovať nebude

 

niekedy sa aj starý radiator vyčistí , niekedy výmena ... a musí byť aj na originál preplach dobrá vodná pumpa , ak má zaseknutú clonku tak preplach neurobíš ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem moc děkuji vypadá to že se podařilo oddělal jsem hadice od topení co jdou do radiatoru přístup hrozný ještě že mám menší ruce, napojil jsem tam svoje hadice a dokola prolil kys citronovou a vařicí vodou už jsem to takhle jednou dělal na moji audi a4 +čistou vodou proplachl dokola motor a toho humusu co vyplavalo ale topí to jako nové. Jen ještě dotaz chladící kapalinu G 13 už tam dávat teda nechci dal jsem zatím G 12+ kterou ješte příští tyden vyměním za G 12 evo je ta G12 evo ta kapalina co tam muže být ? o víkendu se mi ji nepodařilo na pumpě koupit? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Michaltvr napsal:

Ano, dle poslednich poznatku SA G12 EVO. Asi ti degradovala chladici kapalina. Mel jsem to take. Koncern s tim mel docela problem. Jinak, ze si to rozdelal proplachl a funguje to hodnotim jako dobrou praci. Ja sel cestou, ze sem si na ne doslapl a uhral to na kulanci. 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...