Přejít na obsah

Komfort III-799B!!!!!!!!


cosby

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ta funkce hledání tu neni až tak vychytaná abych třeba tohle našel a projíždět všechny desetistránkový témata o elektrice slovo po slovu, tak na to bohužel nemam čas. Popravdě o elektrice vim kulový a doma mi vždycky řikali když to nevíš, tak se zeptej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si přispět svojí troškou do mlýna.

Vaša má /celkem velkým písmem/ v podpisu svého profilu napsáno následující "Instalace 3. g. komfort systému" a v tom tématu je celkem polopatě popsáno co dělat když chci předělat...

Ve zkratce je to vlastně brnkačka s prstem v nose, vezmu schéma odkontroluju rozdíly a případné /jo několik jich tam je/ upravím. Řešení je několik - buď se s tím štvát několik dní, protože o tom člověk ví houby /každý umíme něco - bez urážky/ a nebo alespoň poprvé si to nechat od někoho zkušeného udělat. Já jsem šel cestou č.2 = dovezl jsem Vašovi auto /mám to k němu 2x 170km/ a koukal /jako puk, ale to je na jinou diskuzi/. Vaša natáhl elektriku, vyměnil budíky, přizpůsobil klíče a hotovo, inkasoval smluvený úplatek a já s pocitem štěstí valil 170km dom. Ve zkratce -> z varianty pro sportovce na 3G Maxidot, 4xelektrika, lámací klíče. V dnešní době si na autě řeším elektriku sám, od instalace tempomatu, hf, klimatroniku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo vim, že má téma předělání na 3G, nejsem slepej ani blbej. To že bez přepinování si vypálíš pojistky tam ale neni. Nevěděl jsem, jestli výměnou něco zkurvim, nebo jestli mi jen nebude něco fungovat - jsem amatér. Proto se ptam tady. Přes 500 km k Vašovi ani Cosbymu určitě nepojedu i když by to byla samozřejmě nejlepší varianta a bylo to první co mě napadlo - zkusit se dohodnout s jednim z nic. No nic mam dvě možnosti - dát to do škodovky a zrušit dovolenou na léto, nebo vzít vrtačku, udělat si do RS tapeců díry na kličky a prodat co mam nakoupeno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal jsem to špatně, bydlim ve středních čechách. Mam to asi 270 km, myslel jsem cestu tam a zpět. Za kolik by jste mi to někdo zapojil a přepinoval, kdybych s tim teda přijel? Volal jsem teď do servisu kde dělaj autoelektriku a přepinování komfortky nedělaj. Jsem celkem ve slepý uličce. Klidně SZ, ať tu neplníme tohle téma offtopicem. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cosby máš pravdu, já jsem to nepročítal uplně celý, protože mi nejde o předělání na 3.G, ale jen o dodělání zadních el.oken tak jsem spíš hledal jak zapojit stahovačky a podobně. Nedošlo mi, že komfortky nejdou vyměnit kus za kus. S Vašou už jsem domluvenej :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

http://www.skodaforum.sk/gallery/pic.php?m...amp;pic_id=2011

http://www.skodaforum.sk/gallery/pic.php?m...amp;pic_id=2010

Ako som sa vyssie docital o 799A je to 3 generacia, niektore vedia DO, ale nie je mi jasné ci musia mat alarm?

To co mam v aute vyzera tak ze po can mi nejde nic prvy konektor(co vobec nechapem kedze mam central, 4el.okna)

v druhom predpokladam ze je vsetko napchane(central, okna)

a treti nezapojeny je alarm ?

Vedel by sem niekto hodiť schemu zapojenia toho tretieho konektora respektive vsetkych troch.

Ide mi hlavne o zapojenie alarmu. Aktivuje sa aj pri zamknutí klucom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli nemáš alarm a chceš ho, tak mi zbyla jednotka 799A s alarmem. Bylo mi řečeno, že některá ho má a některá ne. Kdybys jí chtěl, tak písni SZ.

EDIT:

Beru zpět. Přehlédl jsem, že máš 4 el. okna. Ta komfortka co mi zbyla je jen pro přední el. okna. :(

Editováno: , autor: Urbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...