Jump to content

Kamiq facelift 2023

Jan R.

Recommended Posts

Nemotám, psalo se zde i o světlech, která nabyla a virtuálu jako nedodělek, který kdo má tak do servisu zakázat, poté do servisu aktivovat, nehledě, že auto někde měsíc stojí. Asi ti to vše nevadí, ale já bych toto nechtěl. Vše nová auta jsem měl do týdne od výroby v garáži a to beru za velké plus. Asi se o tématu neshodneme, tak nechme být. 🙂

Už to přestávám chápat, a dávat. Tak prý Škodovka všechny již vyrobené nekompletní Kamiqy dodá zákazníkům do konce dubna. Takže naše auto bude někde stat skoro tri měsíce, ano v porovnání s prvními O IV je to chvilka, ale měl jsem pocit že už se poučili. Jinak problém s LED Matrix bude nejspíš díky změně dodavatele, na místo Helly je vyvinula a  vyrábí jedna poměrně méně známa firma na Slovensku. 

Dnes jsem viděl FL na prodejně poprvé na živo. Auto mělo i LED Matrix a musím říct, že na živo to auto vypadá hodně dobře.  Zepředu i zezadu je optický  robustnější a dospělejší. 

Přední větší světla i zadní nahoru zvednuté konce odrazek (z toho jsem největší obavy) úplně v pohodě, nicméně auto bylo v tmavé barvě s panorámou a černým A sloupkem a lemem střechy.  

Edited by Petr Svetr

• 3 weeks later...

@Petr Svetr ty bláho, to snad není možné, jak to tam pytlíkují..v FB skupině nedávno dával jeden foto, kdy si objednával Kamiqa FE letos v lednu a již koncem března ho dostal, ale nebyl vyrobený jako nekomplet...zřejmě ti, kdo mají štěstí a dostanou se na ně díly, tak dostávají auta včas a ti kdo mají smůlu a zrovna v ten den, kdy se vyrábělo byl nedostatek dílů tak mají velký problém...

před 4 hodinami, Petr Svetr napsal:

Je tu ještě někdo další kdo čeká na již vyrobeného Kamiqa? Můj vyroben 6.2.2024 a stále je nekomplet. 

Ja tiež čakám. Objednával som ešte minulý rok First edition plus a bol vyrobený tiež začiatkom februára ale odvtedy je nekomplet. Najväčším problémom sú asi svetlá kde má dodávateľ problémy s produkciou. Importér hra tiež mŕtveho chrobáka. A navyše k tomu nebude od začiatku aktivovaný virtual pedal (nie že by mi to chýbalo ale predsa...) Už s toho celého začínam byť nervózny a naštvaný. A tie čo sú dodané sú aj Matrixami alebo iba Full LED? Vďaka.

@HerrSchlank ano, co byl dodaný o kterém jsem se zmiňoval v minulém příspěvku, tak je tam samozřejmě matrix, vždyt je to First Edition a to ten člověk ho objednával letos v lednu a už ho má skoro 14 dnů...já to vidím tak, že prostě měl štěstí, že zrovna  tu chvíli, kdy se ten jeho vyráběl tak bylo všechno k mání no a pak ti, kteří přijdou na řadu v době, kdy např. světla dojdou, tak jedou jako nekomplet a dodání tedy v nedohlednu..jinak si to vysvětlit neumím..a samozřejmě ho dostal i s neaktivním virt.pedálem o kterém mu vlastně ani dealer při předání nic neřekl, přitom měl automaticky dostat poukázku na příslušenství v hodnotě 2.500,- za to, že dostal auto s neaktivním pedálem. Doma se divil, že mu pedál nefunguje, tak jsem mu řekl, jak to s tím je, jel zpátky a když to na něj vybalil, tak najednou prý, že o tom vůbec nevěděl,že měl dovolenou atd. a dostal i tu poukázku, takže asi tak to dneska někde funguje..

@ski1961 tak to máme asi smolu ale aj tak je to pre Škodu prúser. Čo som počul tak tých nekompletov bolo niekoľko tisíc. 

Čo sa týka virtuálneho pedálu tak slovenský importér dáva za to že bude do zvolávačky nefunkčný 100€ dole z ceny vozidla. Takže to bude ekvivalent tých 2500 CZK u vás. 

No ja mám objednáno MC v podstatě v plné výbavě, takže kdoví co všechno jim chybí, každopádně škodovka prý dala příslib že do konce dubna bude vše vyexpedované. Každopádně prodejce má na salóně auto s Matrix světly od února a není to FE.