Přejít na obsah

Přední mlhovky


osud7

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Zrovna dnes jsem si je nechal namontovat cca 2,5 hod, není to problém jenom je pracné protáhnout originální kabel a určitě doporučuji originální sadu včetně vypínače a krycích mřížek, úchtek atd. přece jenom jde o elektriku, takže neodborná montáž = rychlý požár.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Zrovna dnes jsem si je nechal namontovat cca 2,5 hod, není to problém jenom je pracné protáhnout originální kabel a určitě doporučuji originální sadu včetně vypínače a krycích mřížek, úchtek atd. přece jenom jde o elektriku, takže neodborná montáž = rychlý požár.

Výhoda originální sady spočívá pouze v tom, že to koupíš všechno v jedné krabici a s návodem. Pokud si návod najdeš zde na foru a oželíš tu krabici (místo ní budeš mít ale několik menších krabiček), tak ušetříš více než 2000 ,- Kč. Kupovat sadu mlhovek od škodovky je podobně nehospodárné jako u tempomatu, tam je ten příplatek za originální krabici ještě vyšší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím,

tak po dlouhé době jssem se rozhodl mlhovky namontovat. Ale narazil jsem na jeden menší problém. Měl jsem vypínač bez ovládání podsvícení palubovky a koupenej jsem měl i s touto regulací. A každej má jinou koncovku připojení drátů. Nevíte někdo, jakou koncovku musím sehnat, abych to mohl vše zapojit??? Jinak mlhovky svítí, ale jak nemáme zapojenou tu regulaci podsvícení a naklápění světel, tak mi nesvítí přístrojová deska.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
Ahojte ,viem že sa tu o hmlovkách popísalo už dosť, ale zaujímalo by ma či by som mohol pripojiť predné priamo na spínač zadných,teda či to vydrží a koľko tak môže stáť ten origo zväzok na dorábku?

člověče chlape a kde jsi viděl zapojit přední a zadní na jeden vypínač ? Asi tě mrzí techničák as nějaký ten bodík co?

viz - přední mlhová světla se musí použít (pokud jsou namontovaný) za mlhy.sněžení a hustého děště.

Zadní mlh. světlo se musí použít za mlhy,sněžení a husteho děště - mimo obec ! ! !

proto má i vlastní vypínač možnost jí zhasnout a přední svítí dál aby jste v obci neosilnovali řidiče

jedoucí za vámi ! ! ! Hodně lidí to neví a pak se zlobí za ten flastřík když vás lapí a máte to za 500,

- nebo i bodík a v nejhorším i techničák, ten samý prušvih je ten - zapojit to na jeden vypínač -

proč shánět jiný s dvěma polohama že? to mi pak řekněte jak tu zadní ve městě zhasnete a když zhasnete i přední

tak vás osolí proč nesvítíte mlhovkama když je tam máte.... no je to zkrátka blázinec nó . . . .

není nad to mít to zapojený podle předpisů a tak to i používat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

chtěl bych si na fabii dodělat přední mlhovky. Koukal jsem na stránkách škodovky, že sada stojí kolem 4 000Kč. Nemůžu si tu sadu nějak složit? Určitě by to vyšlo levněji. Můžete mi prosím poradit co ta sada všechno obsahuje a co budu pro montáž potřebovat?

Děkuji za odpovědi

no já teda nevím,mlhovky jsem si dodělával na jaře a vyšlo mne to cca na 1200,- mlhovka z Aukra za 500,- vypínač za 300,-

mřížky 150,-, káblíky,piny a den práce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdar, mlhovky a vypínač jsem koupil jako dárek otci a chci mu to ještě namontovat, popravdě jsem chtěl koupit i kabeláž, ale ta se podle prodavače z autodílů, nedá koupit. Asi to není až tak velkej problém prodrátovat, ale chtěl bych nějaké schémátko, máte ho někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

já jako drobnou prevenci proti rozbití udělal to, že jsem obě mlhovky přelepil průhlednou samolepicí fólií, tak snad to vydrží více

len sa opytam, a neprekaza ti ta folia, teda nie je cez nu slabsie svetlo?

ozaj, ako by som si mohol zväčšit svetlo? teda, nech je to žiarivejšie... dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 11 měsíců později...

len sa opytam, a neprekaza ti ta folia, teda nie je cez nu slabsie svetlo?

ozaj, ako by som si mohol zväčšit svetlo? teda, nech je to žiarivejšie... dik

nee, fólie nepřekáží, ale jak jsem zjistil, ani světlo nezachrání, mám je zase rozbité i přes fólii. Takže pokud budu ještě kdy kupovat mlhovku, tak už kašlu na přelepování, zbytečná práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...