Přejít na obsah

Dekarbonizace


arokysjerdno

Doporučené příspěvky

Samozřejmě blbost. Jediné co funguje je sundat sání a udělat to pomocí sody a skořápek. VW na to postupy, nicméně je lepší se domluvit s autorizovaným servisem od citroenu nebo peugeotu. Tam mají sadu na oprýskání snad v každém servisu.

 

Mimochodem podle toho videa ti to nechají venku běžet bez filtru 1h to fakt nechceš.

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco podobnýho jsem viděl před více než 20 lety když jsem dělal ve VW servisu a nechával si to dělat propagačně vedoucí servisu na svým starým TDíčku. Jako něco do sebe to má, ale s ohledem na "kvalitu" stránek (ne že by to bylo všechno :-)  ) bych asi volil jiný servis. Nehledě na hodně agresivní reklamu a popis "nutnosti" dekarb provést.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Dělal jsem to sám doma.Používal jsem přípravek Protech CarbonX K1+K2 , nastříkal jsem vždy do  jednoho sacího kanálu přípravek K1 nechal působit cca 30 min a pak stříkl přípravek K2 a ručně pomocí různých šperháků a kartáčků to šudlil, poté odsál rozpuštěný karbon a vyfoukal ventily kompresorem, dělal jsem to tak dlouho dokud to nebylo čisté.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...