Přejít na obsah

Android auto - připojení navigace Waze a nemožnost zaměření GPS


Doporučené příspěvky

Tři roky jsem bez problému používal aplikaci Waze přes Androida Auto. Pokud teď připojím telefon s Waze přes kabel k autu, abych viděl na obrazovce Columbus, tak Waze nedokáže zaměřit polohu, lokalizuje se po celé republice a jen hledá a hledá :-((.

Pokud odpojím od auta, Waze normálně funguje na telefonu a vše jde bez problému.

 

Takže jako laik jsem pochopil, že pokud je Waze připojen přes android auto, tak používá GPS v autě, nikoliv stále přes telefon. Neprobíhá tedy tupé zrcadlení obrazovky.

 

Nevíte, co se pokazilo?

 

Nevím, zda je to s tím spojené, ale najednou mi i vypadává asistence čtení dopravních značek. Nepravidelně se mi začalo objevovat hlášení, že čtení dopravních značek je dočasně omezené, vždycky na pár vteřin.

 

Díky všem za jakékoliv zkušenosti nebo postřehy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky.

Takže na diagnostiku a uvidíme.

Zjistil jsem, že se mi odlepila ploutev na střeše. Tak asi to bude spojené i s tímto a pokud je v ní zabudovaná GPS, tak to asi bude nějaký problém..

 

Někde jsem se dočetl, že čtení značek probíhá kombinací GPS a map v navigaci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, michal032 napsal:

přesně jak píšeš. Nejdříve cestu nastavím v mobilu, kde se vše bez problému najde, GPS se lokalizuje přesně a pak teprve připojím k AA.

Pak bohužel nejde nic a Waze nedokáže najít současnou polohu.

 

zkusil jsem v nastavení aplikací zakázat polohu u AA.  Hallelujah, Waze už nemusím zapínat a zadávat cíl cesty před připojením k rádiu😎 

Screenshot_2023-02-20-23-00-28-704_com.google.android.permissioncontroller.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...