Přejít na obsah

Vrzani na nerovnostech


mike_k

Doporučené příspěvky

Resil nekdo problem vrzani na pricnych nerovnostech nebo treba i pri zhoupnuti auta pri prudsim zabrzdeni. Zajimalo by me, co to zpusobuje. Zacalo to tak po najeti cca. 70k a nyni po 100k je uz to natolik intenzivni, ze mi to vadi. Uplne totozny problem jsem mel kdysi davno na jednickove Fabii a autorizovany servis to nebylo sto vyresit. Vymenili postuplne asi 5 dilu v podvozku, nez se trefili, coz bych nerad opakoval. Tehdy to bylo hornim ulozenim prednich tlumicu, coz jsem u citigo vymenil preventivne nedavno pri vymene prskle predni pruziny a nepomohlo to. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli je to to samé, ale u mě to dělalo jen když byla zima a spíše brzy po vyjetí a jen při zhoupnutí předku (např. zpomalovací práh). Jako kdyby se tlumič potřeboval rozhýbat. Teď jsem nechal při 240000 km vyměnit tlumiče včetně vrchního uložení tak uvidím až přijde zima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...