Přejít na obsah

Osvětlení nástupního prostoru ve zpětných zrcátkách


Martyp

Doporučené příspěvky

veď v eleganci máš osvetlenie nástupného priestoru pri odomknutí nie?, C/L home je funkcia hlavných svetiel že ostanú zapálené určitú dobu po príchode a takisto sa rozsvietia pri odomknutí centrálom, ale na to je potrebné okrem nakódovania mať prepínač svetiel trvalo v zapnutej polohe. Ale keď pohľadáš všetko toto sa tu už riešilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To: Miloš, Tak som na to osvetlenie nástupného priestoru zrkadlami prišiel kóduje sa to v elektronike predných dverí, RJ 42(resp. 52), k uvedenému kódu sa pripočítava resp. Odpočítava 2, je to vysvetlené aj v popiskoch. (napr. 000246)

Coming\Leaving home mi funguje tiež kódoval som v long code v RJ 09 centrálna elektronika, Byte0, Bit 5leaving a 7coming home.

A ešte foto zrkadla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To: Miloš, Tak som na to osvetlenie nástupného priestoru zrkadlami prišiel kóduje sa to v elektronike predných dverí, RJ 42(resp. 52), k uvedenému kódu sa pripočítava resp. Odpočítava 2, je to vysvetlené aj v popiskoch. (napr. 000246)

Coming\Leaving home mi funguje tiež kódoval som v long code v RJ 09 centrálna elektronika, Byte0, Bit 5leaving a 7coming home.

A ešte foto zrkadla...

Ano. to su presne tie zrkadla s osvetlenim nastupneho priestoru. Ja som prednedavnom menil jedno zrkadlo a kupil som prave taketo. Takze teraz mam jedno s lampickou a druhe bez.. Skoda, inak by som si to urcite nakodoval. To "bezne" zrkadlo bez lampicky ma iny spodok. Staci jeden pohlad a hned vies ci to je ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, osvětlení nástupního prostoru v zrcátkách nemám a přesto mám coming / leaving home.

Jo jo já taky koukal na své RS, které zatím stojí v garáži, že nemá osvětlení nástupního prostoru. U elegance z roku 2004 bylo, u obou aut light assistent. Nechtělo se mi věřit, že to O2 RS z roku 2007 nemá, tak jsem rozdělal jedno zrcátko a fakt, není tam příprava. Jinak rozdělání zrcátka otázka 20 sekund. Teda rozdělání ... až tak moc se nerozdělává, sundá se jen ten kryt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ďakujem za toto kódovanie, presne toto som hľadal. Je to síce do Golfu 5, ale CH/LH mi nešlo....to som ale ani nechcel, chcel som len zrkadlá. Dúfam, že mi to v servise urobia. Inak elektrikári sa v týchto kódoch tak vyznajú ako koza v televízore..čo už....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli mám správný info tak je to standartne v eleganci. A bohužel u jinejch výbav to prej nejde aktivovat

Ale to už je zase OII, že a ne OI. Jj, ty OII už jsou vymakaný, když nemaj paket podvozku a zetora pod kapotou lollollol

Jenom sem se v ní vez nedavno a úpa toho místa oproti OI. Ale 911cka turbíčko - na tu nemá žádnej vrak z Čech. S kámošem sme šli napůl do autopůjčovny, tak sme včera v tom dešti lítali po okrskách. Jako jede to nepředstavitelně. Eště teď sem z toho vypleskanej, jak sem ujel vytuněnýmu kadetovi, kterej naznačoval něco jako že nás snad i předjede - fakt klasa. Plnej na 4rku z kopce, my už byli za obcí a kadet..mno však víte všichni co asi.. :t:D :laugh.giflol:smich::smich::smich:

Jo a k tématu - ve zpětných zrcátkách by nám včera v tom lijáku ani osvětlení nepomohlo. Kámoš ho roztáh asi na 220, ale v tom dešti to nebylo možný dlouho udržet.. to hned ztrácíš přehled o dění kolem sebe, stěrače nestíhaj, člověk se bojí o život mno:D ale těch 190 sem mu dal při předjíždění traktoru a trambusu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Jo jo já taky koukal na své RS, které zatím stojí v garáži, že nemá osvětlení nástupního prostoru. U elegance z roku 2004 bylo, u obou aut light assistent. Nechtělo se mi věřit, že to O2 RS z roku 2007 nemá, tak jsem rozdělal jedno zrcátko a fakt, není tam příprava. Jinak rozdělání zrcátka otázka 20 sekund. Teda rozdělání ... až tak moc se nerozdělává, sundá se jen ten kryt.

Nazdar mám prasklej levej blinkr v zrcátku a potřebuji jej vyměnit (osvětlení nástupu mně funguje) mám novej objednanej, ale nejsem si jistej jestli mně objednali ten správnej (je více druhů??) byl bych rád aby mně osvětlení fungovalo i po výměně za nový blinkr - lisí se blinkr tvarově??

Ještě se chci zeptat zde píšících odborníků jak rozdělat zpětné zrcátko (prosím o nějakou fotku s popisem). Nikdy jsem to nedělal a nerad bych nadělal víc škody než užitku. Díky všem za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ahoj všem,

nejspíš se to tu už řešilo a něco jsem o tom už i našel, ale nenašel jsem odpovědi, které hledám.

Chci se zeptat, co vše je potřeba udělat, když chci domontovat osvětlení nástupního prostoru.

Co se kde má napojit, popřípadě, zda se něco kóduje apd...

Díky za příspěvky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...