Přejít na obsah

Osvětlení nástupního prostoru ve zpětných zrcátkách


Martyp

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

zdravím do pléna.

mám zájem si udělat tuto vychytávku. Jenže... je možné mi odpovědět na tyto otázky?

 

-jak zjistím, zda mé vozidlo bude umět nasvěcovat prostor, když aktuálně teď nenasvěcuje... není vybaveno nasvěcováním (okta II 2005, 1.9tdi, 4x4) mám v zrcátku jen blinkr

-bude stačit pouze nakoupit ty věci k nasvětlování (plast zrcátka a zdroj světla s kabelem)?

-kam by jsem měl napojit kabel od světelného zdroje

-pomohl by mi nějaký fotonávod, neboť to nechci podělat

- pokud jsem na něco zapomněl, tak bych byl rád o doplnění.

 

díky všem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Chalani, prosím vás už asi dve hodiny pozerám fórum, aby som vyriešil môj problém, témy o tomto som našiel, ale nikde som nič konkrétne o tom nevidel. 

 

Potreboval by som si dorobiť OSVETLENIE NÁSTUPNÉHO PRIESTORU do spätných zrkadiel. Tie sklá do spätných už mám objednané, ale potreboval by som vedieť čo ešte všetko k tomu treba, aby som to rozbehal tak, aby to fungovalo ako originál. ( Kde to napojiť, treba to aj nakódovať atď.)

 

 

Budem vďačný za každú radu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zeptám se. Protože mi ustřelil nějaký blbec fl zrcátko na mojí předfl oktě. Dostalo se mi do ruky nové s osvětlením nástupu,ale jen levé.když to nechám nakódovat nebude to dělat nějaké problémy? A jednotka ve dveřích to umí když je to mr 2005?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Mne nešlo osvetlenie v nástupného priestoru v spätnom zrkadle na šoférovej strane rozobral som to a bol tam len blinker bez tej 5w žiarovky  tak som kúpil nový blinker aj s osvetlením že keď už svieti jedna strana tak aj druhá. Ale stále nič VAG vypisuje:

 

Adresa 42: El. dveří řidiče        Labely: SVO\1K0-959-701-MIN3.lbl
   Řídící jednotka SW: 1T0 959 701 D    HW: 1T0 959 701 D
   Díl: Tuer-SG         005 0953  
   Kódování: 0000246
   Dílna #: WSC 73430 790 00000
   VCID: 387B2CD332C3
 
1 Fault Found:
00131 - osvetleni venkovni kliky/svetlo zrcatka na strane ridice 
            012 - chyba v elektr. obvodu
čo s tým netreba to nejako spustiť cez VAG.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urobyl som to podla tohoto ale prestala mi blikat smerovka a osvetlenie aj tak nejde, Vag potom následne ako som to zmenil vypísal chyba senzora osvetlenia. Tak sa mi vydí že zajtra to vrátim asi na pôvodnú hodnotu nech aspon smerovka svieti.

 

Kódování: 42-Levé přední dveře, kódování-07 od zobrazeného kódu např. 0000246 přičíst 2, výsledný kód tedy bude 0000248

Nastupniprostor.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

natahnul si jeden dratek do konektoru pod tapecirungem ? do konektoru vede drat (bílo/fialovy) ktery uz z konekttoru nikam nevede tak ten musis natahnout  ( prodloužit ) az do zrcatka do maleho konektorku u blinkru  abys tam mel ty dratky 3 a ne jen 2 .  samozdrejme toto plati pokud uz si tam ten drat nemel nataženy... koukni na to . podle me to proste nemas zapojeno proto ti to vypisuje chybu. nakodovano to máš 

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...