Přejít na obsah

Zlepšení interiéru


camillo_cz

Doporučené příspěvky

Když jsme doma kupovali Octavii, táta chtěl, aby to jezdilo, svítilo, atd., ale nechtěl nic investovat do výbavy. Čili mám Octavku 1.6 101 PS (aspoň že ne tu slabší verzi, to by byla katastrofa-snad se nikoho nedotknu, ale jeli jsme v tom ve 3 a skutečně nic moc), výbava Classic-úplné ho**o, snad jen centrál a to ne dálkový. Šlo by něco udělat s tím hnusným interiérem? A na kolik by to vyšlo? Příp. vyplatí se dálkový centrál? To jsou 2 věci, co mně na autě vadí, jinak jsem spokojen. Takhle to nemůžu vystavit v místní galerii Oktávek, protože bych dostal nadáno lol Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme doma kupovali Octavii, táta chtěl, aby to jezdilo, svítilo, atd., ale nechtěl nic investovat do výbavy. Čili mám Octavku 1.6 101 PS (aspoň že ne tu slabší verzi, to by byla katastrofa-snad se nikoho nedotknu, ale jeli jsme v tom ve 3 a skutečně nic moc), výbava Classic-úplné ho**o, snad jen centrál a to ne dálkový. Šlo by něco udělat s tím hnusným interiérem? A na kolik by to vyšlo? Příp. vyplatí se dálkový centrál? To jsou 2 věci, co mně na autě vadí, jinak jsem spokojen. Takhle to nemůžu vystavit v místní galerii Oktávek, protože bych dostal nadáno lol Díky

Ale jo... ukaž se... jinak jestli by ti šlo o dodělání dálky... tak kup nějakou "klíčenku" magicar nebo podobné udělátka. Pokud bys chtěl něco víc, tak musíš přihodit nějaký ten peníz (a ne zrovna malej)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D spíš větší peníz :D asi Ti nezbyde než to dělat jako většina z nás. Napiš si co všechno by si chtěl na autě změnit a pak si urči co chceš dřív a co dýl. No a pak už jen šetřit a schánet co je potřeba.

Tak tak... spíš větší... hlavně teda jestli to má maximálně holý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...