Přejít na obsah

Diery v palubke po handsfree sade


lackoslav

Doporučené příspěvky

Takže problém je prostý. Predchádzajúci majiteľ mi nechal malú pamiatku po svojej výbave. Prečítal som množstvo diskusií ale podobný problém som nenašiel, takže dúfam že nedostanem po prstoch od "admina" za založenie novej témy. Prosím poradte ako by ste to riešli. Uvítam všetky nápady (zamaskovanie, estetická úprava or extra gadget )

:o Vopred ďíki. :worthy

post-25-1167073356.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže problém je prostý. Predchádzajúci majiteľ mi nechal malú pamiatku po svojej výbave. Prečítal som množstvo diskusií ale podobný problém som nenašiel, takže dúfam že nedostanem po prstoch od "admina" za založenie novej témy. Prosím poradte ako by ste to riešli. Uvítam všetky nápady (zamaskovanie, estetická úprava or extra gadget )

:o Vopred ďíki. :worthy

Hehe - mam stejny problem - stale hledam nejaky drzak mobilu, ktery bych tam misto toho nalepil nebo sroubovaci, ktery bych tam nasrouboval...ale at hledam jak chci, nic poradneho jsem jeste nenasel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě předchozí majitel nechal takovýhle pozdrav... jinak na malé dírky doporučuji aplikovat berušky -_-

Pokud ani berušky stačit nebudou, tak jedině sehnat novej díl a vyměnit (spousta šroubků) nebo nejlevnější řešení je zvyknout si na to... (tak to zatím řeším já)

post-25-1167758739.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tehdá,když jsem jezdil s autobusem do školy,měl řidič na palubce štítek ZÁKAZ KOUŘENÍ ŘIDIČI ZA JÍZDY!Nemusíš tam mít toto ale nějakou pěknou cedulku si vyrob třeba s logem Škoda nebo s logem tohoto klubu a malými vhodnými šroubky jí tam prdni.takbych to aspon udělal já,přece jen nic nevydrží na věky nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové střední díl v černé barvě jsem kupoval ve škodovce stál 380kč sleva 20% ale i za koncovou neni drahej tak co řešíte vyměnit a je to zase libovka .......ale je stím práce to přehodit.......ale jdeto.... :D:D:D zrovna to budu přehazovat na jedné oktě která má stejný problém ....HF :-))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové střední díl v černé barvě jsem kupoval ve škodovce stál 380kč sleva 20% ale i za koncovou neni drahej tak co řešíte vyměnit a je to zase libovka .......ale je stím práce to přehodit.......ale jdeto.... :D:D:D zrovna to budu přehazovat na jedné oktě která má stejný problém ....HF :-))))))

jj, buď vyměnit nebo si na to zvyknout :D ale když teda říkáš že to není tak moc drahý asi se tam půjdu zeptat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

já jsem měl ten samý problém a vyřešil jsem ho jednoduše,bez lepení berušek a všelijaké havěti B)

No je to jednoduché,stačí tmel v černé barvě a je hotovo,u mne to bylo o to jednodušší,že jsem použil plovoucí hmotu na muškaření z naší prodejny a výsledek byl víceméně excelentní -_-

Ten tmel je z Anglie a nesežene se snadno,navíc je mastnej a tím pádem bych doporučil nějakou náhradu.

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proti beruskam nic,ale nejak nepotrebuju mit auto polepeny pi...Snad mi rozumis ;)

Však v pohodě... :) jenom prostě když tam mám díry... tak si na to zvyknu nebo vyměním... sám jsem měl palubku rozvrtanou i ten rámeček kolem rádia... a spravil to modelářskej tmel a chvíle práce. Pravda na tu díru po nevím čem, na tu by teda pomohla jenom výměna - ale není to pořádně vidět (i na to jak je to velký)

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...