Přejít na obsah

ZTRATA VYKONU + VYSSI SPOTREBA 1.4 MPi


Valach

Doporučené příspěvky

Hezký den přátelé. Poradí mě prosím někdo?Mám Fabii 1.4 MPi Comfort r.v. 2001 najeto 80 000 km. Poslední dobou mě na volnoběh zhasíná motor ,nebo při přidání plynu jako by se zahlcoval. Rovněž přidávání plynu není plynulé a vůz jako by poskočil. Pozoruji snížení výkonu a zvýšení spotřeby. Údajně by prý mohlo jít o závadu v sacím systému. Že by si to někde přisávalo falešný vzduch. Moc děkuji za radu. Honza. :kol-22:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký den přátelé. Poradí mě prosím někdo?Mám Fabii 1.4 MPi Comfort r.v. 2001 najeto 80 000 km. Poslední dobou mě na volnoběh zhasíná motor ,nebo při přidání plynu jako by se zahlcoval. Rovněž přidávání plynu není plynulé a vůz jako by poskočil. Pozoruji snížení výkonu a zvýšení spotřeby. Údajně by prý mohlo jít o závadu v sacím systému. Že by si to někde přisávalo falešný vzduch. Moc děkuji za radu. Honza. :kol-22:

Měli jsme v práci něco podobného, motor zhasínal na volnoběh např. při dojezdu na křižovatku. Bylo prasklé těsnění pod sáním, po určitém čase opět něco podobného, to byla zase vadná lambda sonda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...