Přejít na obsah

Kolik vám to jede


michalkot

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

houmr:jj..je to maximum...do těch 170tacho to jde ...teda u mě aspoň....pak záleží na počasí...vítr vlhkost,teplo zima:-)nebo mě to aspoň tak připadá..a pak zaleží jak to má člověk vyježděný.....tchán má 1.4 55kw a mám problém jídostat na 140tacho....holt někdo to šetří a nejedete to pak....

Reso:omezovač určo nebyl....věřím že 190tacho bych jí dostal....ale v tý rychlosti ten motor skučí a řve:-)ale to už i při 150....kdyby měla trošku delší pětku:-)a že by to potřebovala jak sůl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám co tu je zas super hlášek... hlavně když ste ještě všichni v pohodě :D tak dobře, přidám taky jeden poznatek: F combi, 1,4 16V 55kW automat!!! max. rychlost - dálnice D5 Praha - Plzeň 195 tacho... zkoušel sem jak na stupeň 3, tak na "D" ... :)

F hatchback 1,9 TDI, chip, převodovka z 1,4 TDI, 17" kola, gumy 205/40 - 205 - pak už mi ji bylo líto, ale šla by max na 210 tacho... možná, víc už pochybuju.. ale důležitý je, že má tah na předjíždění, nepotřebuju po dálnici lítat víc jak 150-160 tacho.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám co tu je zas super hlášek... hlavně když ste ještě všichni v pohodě :D tak dobře, přidám taky jeden poznatek: F combi, 1,4 16V 55kW automat!!! max. rychlost - dálnice D5 Praha - Plzeň 195 tacho... zkoušel sem jak na stupeň 3, tak na "D" ... :)

F hatchback 1,9 TDI, chip, převodovka z 1,4 TDI, 17" kola, gumy 205/40 - 205 - pak už mi ji bylo líto, ale šla by max na 210 tacho... možná, víc už pochybuju.. ale důležitý je, že má tah na předjíždění, nepotřebuju po dálnici lítat víc jak 150-160 tacho.. :)

Cože? Dobrovolně kratší převodovka? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...