Přejít na obsah

Kolik vám to jede


michalkot

Doporučené příspěvky

SWEDEN bože ty si ubohý a jak ti řeknu o mašině tak přehazuješ co to bych ti natrhnul prdel ani si netukneš a to své auti si můžeš strčit víš kam tak nemachruj stím slimákem :p

Pořád tu předhazuješ tu svou mašinu,ale to je obehraná píseň.Pokud vím bavíme se tu o autech.

Myslím,že ty si mi psal o tom RS a jak jsem zjistil,to není zas takovej zázrak,teda ve své třídě a neber to teď jako hec.

Slíbyl jsem,že tu nebudu provokovat a tak to beru jako normální debatu.

Pro ostatní to platí taky,trochu jsem vás chtěl hecnout přiznávám,protože mi přišla tahle debata trochu ........ no nic,tak

doufám že teď je jsano :)

Jinak jsem taky jel ve fábii co má pantáta.Nejvíc co jsem to kulil bylo 170 km/h tacho a vím jak se to chová a kolik to žere.

Ikdyž jsem hecoval,tak zhruba vím očem mluvím.Do autíček trochu vrtám a mám malinko přehled,ale ne zas takovej abych věděl všechno.Rád se tu přiučím ;)

Editováno: , autor: Sweden
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoja

Tak 200km s HTP,tomu taky neverim.Jinak co pisete vsechny ty rychlosti,jsou docela realny.Jen zalezi na tom za jak dlouho se na tu rychlost dostanete.Ja se svou Fabkou 1,4 16V 74Kw jel po rovine ve trech lidech a s necim v kufru 195Km a mozna by sla pri mensim zatizeni i na 200Km.Verim,ze slabsi motory(59Kw,55Kw,50Kw...) se dostanou na podobdnou rychlost,ale za delsi dobu.Naopak na beznych silnicich ty rozdily nejsou skoro vubec znatelny.Jinak nema cenu si neco dokazovat,navic,kdyz jeste nekoho vezete a na silnici nejste sami.

Jezdete vsici opatrne.

Zatial :palec2::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska som neveril vlastnym ociam ked si idem 190 po dialnici a HTP vyhodi blinker a obehne, drzim to plny kotel snad pol hodinu a rucicka uz davno mimo stupnicu to iste otackomer a HTP zamava na rozlucku stieracom :);)

asi to mělo s HTP společného jen cedulku, jako apríl dobrý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Saatan: na tuning nejazdim, zatial ma to moc nebere to uz musi byt naozaj pekne decentne urobeny kusok a nie ako v 80% je vidiet.

nuz origo vyroba je to prave, popr. jemne upravy to ano.

Bolek: aj to zabralo na slecny ci vyvolalo opacny efekt a skoro si neprezil ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HTP junior, slabší verze kolem 40kw?, krátká, max. 160 tacho

HTP kombi, silnější verze kolem 50kw?, max. 180 tacho

JJ ty hodnoty by u 40 kw tak zhruba odpovídaly, těch 170 to dá taky..., ale jedině z kopečka dolů lol

160 po rovince se dá, ale leze to do tý hodnoty už dost pomalu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HTP silnejsi verze max 175,9kmh - skutocna rychlost zmerana na valcoch, pri 6100ot/min ;)

a na tachu bolo 200 ze :);):p

to je tak povediac teoreticka (da sa zistit aj vypoctom podla prevodov) ale v praxi nikdy nedosiahnutelna vzhladom na nedostatocny vykon motora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa teda "kamikaze" téma pořád valí lol

Mě to taky ani nějak neláká zjištovat kolik to jede...vím,že 180 tacho jo a ,že by to šlo možná i dál ale nač to trápit a jen tak ze srandy to zjištovat..jak zpívaj v jednom mém oblíbeném songu už "ve 120 je tvoje kára jak rohlík" jojo mám se rád :Dlol

Něco jinýho když to auto třeba 200 dosáhne relativně hned...to pak si člověk nepřipadne jako testovací pilot vmax na okruhu lol

Editováno: , autor: Lugo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...