Přejít na obsah

Čelní panel autoradia


Milos

Doporučené příspěvky

Chtěl bych se jenom pozeptat hlavně těch co mají autoradia a odnímatelným čelním panelem jak často ho vyndaváte? Pokaždé když vylezete z auta...nebo jenom občas. Rád bych jenom věděl jestli nejsem za přehnaně opatrného šílence když si ho vždycky beru sebou. :t A pak kdo to tam má furt nacvakávat a nosit s sebou...tu u škodováckýho rádia na kazety nebylo :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam odnimatelny panel a ked stojim niekde pri hypermarkete alebo inde tak ho nedavam prec je to zbytocne lebo tam sa stale melu ludia jedine kedy ho davam prec je ked som zaparkovany pred barakom a viem ze uz nejdem prec tak vtedy ho na noc zhodim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam odnimatelny panel a ked stojim niekde pri hypermarkete alebo inde tak ho nedavam prec je to zbytocne lebo tam sa stale melu ludia jedine kedy ho davam prec je ked som zaparkovany pred barakom a viem ze uz nejdem prec tak vtedy ho na noc zhodim.

Tak ho nech u hypermarketu a jdi si jen pro košík. Fabii otevřeš za 3 vteřiny. Nech tam Sonku za 15. Já si beru rádio vždy. Spíše brával. Teď žiju v Německu a tady lidi nechávají i klíče v zapalování a auto tam stojí i 14 dní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja osobne vyberam panel podla miesta, kde parkujem, okrem prace a domova takmer vzdy vyberam. :D

Inak neviem ako je to s nahradou skody u poistovne (v pripade pipoistenia radia). Som niekde pocul, ze ak sa nepreukazes s panelom, tak ti ziadne prachy za ukradnute radio nedaju.

Teraz len neviem ci to je "kacica tyzdna". Mozno niekto skusenejsi bude vediet.

PS: Zatial ma este nevykradli lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec si taky myslím že je lepší si ho brát pořád s sebou. Ale řekněte mi někdo k čemu bude zlotěji autoradio bez panelu, kde sežene chybějící panel...přece mu ho nebude posílat výrobce na objednávku...no to by bylo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec si taky myslím že je lepší si ho brát pořád s sebou. Ale řekněte mi někdo k čemu bude zlotěji autoradio bez panelu, kde sežene chybějící panel...přece mu ho nebude posílat výrobce na objednávku...no to by bylo :(

To fetoěi neřeší, když dostanou 200-300,-Kč za komplet rádio tak bez panelu holt 50,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otazka: radio bez panela je nanic??

Tak aby som vas vyviedol z omylu. Niekde davnejsie na Polskom nete (nejaka drazba alebo nieco take) som zazrel jednu ponuku na panely autoradii. Kua a to vam poviem

tolko panelov pokope som este odfotenych nevidel. A ceny boli max. 1000 SK.

Takze aj radio bez panela je "dobre" :kuk::kuk:

Verim, ze ste niektori ponuku panelov uz na nete niededy zaregistrovali.

Editováno: , autor: jogofogo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj zloději nikdy nespí tak proto i Já vždy když zaparkuji (nehledě na to kde) beru radio s sebou :) Známemu na jedné nejmenované ulici v Brně( dvě ulice nade mnou :unsure: ) ukradli jednou rádio s panelem jednou bez panelu a když už ho to už přestalo bavit tak se rozhodl na chvíli zasplepit díru po rádiu a zpívat si :D Trvalo to asi dva týdny zloději se mu do auto opět dostali a vypáčili mu tu záslepku..asi jeeslti je neklame :D:D

Editováno: , autor: Lugo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drive jsem vyndaval a bral sebou, ted taky vyndavam, ale v obalu davam do schranky u spolujezdce.

Jo Octa stála v centru u obchodňáku v Prostějově v době mezi 12:30 až 14:00, panel ve schránce spolujezdce. Když přišla manželka ve 14:00 taK byl vyrvaný zámek z řidičových dveří, spuštěná okna, doničená přístrojovka, radio i panel ze schránky spolujezdce fuč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mna tiež ešte naštastie nevykradli...klop klop klop...akurat zvonku sa im pačili deflektory...svine

Profor: A zajtra si bez RAAADIAAA lollol;)

diiiiikyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :palec2:

svoje vytunené červeno biele im ani za nič nedám :fakac:

Editováno: , autor: profor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec si taky myslím že je lepší si ho brát pořád s sebou. Ale řekněte mi někdo k čemu bude zlotěji autoradio bez panelu, kde sežene chybějící panel...přece mu ho nebude posílat výrobce na objednávku...no to by bylo :(

Tak len taaaaak pre informaciu:

Na tejto stranke http://www.allegro.pl/search.php?string=pa...y=1&order=n&p=3

je celkom slusny vyber panelov lollol

Celkovo som nasiel cca 12 stran. A to urcite, ak by si dlhsie hladal najdes urcite nieco lepsie.

Este si stale myslis, ze radio bez panelu je k nicomu???? :smich::smich:

-_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je jsem jednu dobu braval cele radio kompletne kdyz jsem bydlel na sidlisti, vycvicil jsem si krasny grif, takze mi trvalo vyndavani a nandani zhruba 5 vterin .)bohuzel bo case se ty kabely tak vychlemtaly ze se mi radio zacalo vypinat za jizdy....dneska uz sem se prestehoval do bezpecnejsi lokality a parkrat se mi povedlo nechat pres no auto odemcene a nikoho to nevzrusovalo .)takze i v cesku existuji mista kde nepanuji zakony dzungle..(tuk tuk na drevo)

Jinak prisel jsem uz o tolik radii a zesilovacu, ze na to radsi uz ani nevzpominam :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...