Přejít na obsah

2.0 TFSI (147 kW)


Martin IV.

Doporučené příspěvky

pořád se tu měří spotřeba RS, nu hoši, nic ve zlým, ale kam se na mě s 1.9 TDI hrabete :)

Csss :p jak říká bruder, dám tam trojku, máš afalt na skle a nevíš kde seš :p nechci znova začínat tu never ending debatu o spotřebě a výkonu, ale někde se ty koně projevvit musí a na druhou stranu nějakej oves sežrat musí...

myslíš těch mých 105 poníků jo? :)

když jedeš jak prase, žere to, věřim, že s tvým eresem bych se dostal i přes 20l/100km kdybych se snažil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pořád se tu měří spotřeba RS, nu hoši, nic ve zlým, ale kam se na mě s 1.9 TDI hrabete :)

Csss :p jak říká bruder, dám tam trojku, máš afalt na skle a nevíš kde seš :p nechci znova začínat tu never ending debatu o spotřebě a výkonu, ale někde se ty koně projevvit musí a na druhou stranu nějakej oves sežrat musí...

myslíš těch mých 105 poníků jo? :)

když jedeš jak prase, žere to, věřim, že s tvým eresem bych se dostal i přes 20l/100km kdybych se snažil

Nedostal ani za nic...já měl maximum 16 l, to jsem auto vytáčel až do červeného pole a to do kopce...nad 20 l leda kdybys jel porad na jednicku nebo dvojku nekde ve meste... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pořád se tu měří spotřeba RS, nu hoši, nic ve zlým, ale kam se na mě s 1.9 TDI hrabete :)

Csss :p jak říká bruder, dám tam trojku, máš afalt na skle a nevíš kde seš :p nechci znova začínat tu never ending debatu o spotřebě a výkonu, ale někde se ty koně projevvit musí a na druhou stranu nějakej oves sežrat musí...

myslíš těch mých 105 poníků jo? :)

když jedeš jak prase, žere to, věřim, že s tvým eresem bych se dostal i přes 20l/100km kdybych se snažil

Nedostal ani za nic...já měl maximum 16 l, to jsem auto vytáčel až do červeného pole a to do kopce...nad 20 l leda kdybys jel porad na jednicku nebo dvojku nekde ve meste... :p

Zajed si na okruh a tech 20l/100km neni prob ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pořád se tu měří spotřeba RS, nu hoši, nic ve zlým, ale kam se na mě s 1.9 TDI hrabete :)

Csss :p jak říká bruder, dám tam trojku, máš afalt na skle a nevíš kde seš :p nechci znova začínat tu never ending debatu o spotřebě a výkonu, ale někde se ty koně projevvit musí a na druhou stranu nějakej oves sežrat musí...

myslíš těch mých 105 poníků jo? :)

když jedeš jak prase, žere to, věřim, že s tvým eresem bych se dostal i přes 20l/100km kdybych se snažil

Nedostal ani za nic...já měl maximum 16 l, to jsem auto vytáčel až do červeného pole a to do kopce...nad 20 l leda kdybys jel porad na jednicku nebo dvojku nekde ve meste... :p

Zajed si na okruh a tech 20l/100km neni prob ;)

Ale kdo se tady baví o okruhu...já se bavím o normálních silnicích, když jsem to jednou kotlil na dálnici 235 , a potom na okreskách (na prázdné silnici, takže jsem nikde nemusel zpomalovat a mohl jsem pořád vytáčet) tak jsem měl spotřebu 15.8, max do 18 l - pak už leda okruh - se klidně optejte i ostatních TFSIčkářů že víc už si prostě nelokne, samozřejmě, že když je ve městě zácpa, tak to je jiná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim panove. Climatronic prehrany, takze pohoda. Ale nevim jestli je to problem. Kdyz necham zapnute sterace a vypnu motor a zase zapnu, tak se predni sterace nejak nechcou rozjet a zadni lita jak blbej, samozrejme jen pokud prsi, mam destovi senzor. Pokud nepockam cca 20 sekund nebo netuknu do packy, tak dela ze se ho to vubec netyka...Cim to muze byt? Dneska sem se dostal na dalnici na rekord. Jel ale predpisovych anglickych 120, to byla nuda. Spotreba klesla pod 11. Jeste ze nejezdim podalnici tak casto, ta spotreba ani nuda za to nestoji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, zkus to třeba na okruhu. za 11l se posouvam po praze s ropakem, takže s benzinem by dvacet šlo a když mam za sebou spotřebu na 150km 9.9l/100km s TDI, tak s benzinem....no, ale nebudu se hadat

Jestliže tys měl 9.9 l - tak já bych měl těch 15 l :p

ja se taky nebavil o nějakým provozu, pouze jsem konstatoval, že bych těch 20l dokázal.

jasně, kdybys jel za mnou, jak jsem jel za 9.9 tak bys měl možná i mín než 15, protože bys jí hnal tak na 1/2 výkonu, tady jde spíš o jízdní styl. když já pojedu za HTPčkem, tak on pojede za 10 a já za 6,5...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, zkus to třeba na okruhu. za 11l se posouvam po praze s ropakem, takže s benzinem by dvacet šlo a když mam za sebou spotřebu na 150km 9.9l/100km s TDI, tak s benzinem....no, ale nebudu se hadat

Jestliže tys měl 9.9 l - tak já bych měl těch 15 l :p

ja se taky nebavil o nějakým provozu, pouze jsem konstatoval, že bych těch 20l dokázal.

jasně, kdybys jel za mnou, jak jsem jel za 9.9 tak bys měl možná i mín než 15, protože bys jí hnal tak na 1/2 výkonu, tady jde spíš o jízdní styl. když já pojedu za HTPčkem, tak on pojede za 10 a já za 6,5...

Jo, přesně ,tak - chtěl jsem napsat to samé ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak jsou to tyto,jsou z australie,vypadaji slusne,uz na mne jedny cekaji doma,ve vetsim se to rozhybe az za mesic,tak prozatim jen orientacne at vite.Cena je 12500 predek,9900 za zadek vcetne DPH.Pridavam i povidani o firme,ktera je vyrabi.

Diky moc. :palec2:

Akorat ted nejsem jisty jestli na tdi nejsou jine?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsou to tyto,jsou z australie,vypadaji slusne,uz na mne jedny cekaji doma,ve vetsim se to rozhybe az za mesic,tak prozatim jen orientacne at vite.Cena je 12500 predek,9900 za zadek vcetne DPH.Pridavam i povidani o firme,ktera je vyrabi.

Diky moc. :palec2:

Akorat ted nejsem jisty jestli na tdi nejsou jine?

Jsou stejne! :)

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase to nepřeháněj, je mi jasný, že seš hrdej na svoje RS, ale zase nedělej z tý 1.9ky takovou sragoru. ja vim, jede to na hovno, hlučnější to je taky, ale nic drastickýho.

Však tak jsem to nemyslel, dokud jsem s ní jezdil, tak mi připadala v pohodě, výkon bohatě stačil, ikdyž občas to chtělo šlápnout trošku víc a hluk mi osobně taky nevadil, ale jen mě překvapilo to přímé přesednutí do RS, kde je hluk motoru dost odlišný, nikdy mi to nepřišlo tak markantní, ale největší rozdíl je ten, že 1.9ka duní a 2.0 neduní, ale vrní, jinak je hladina hluku možná stejná, to zase nechci takhle konkrétně plácat...no a spotřeba těchto motorů se liší cca o litr až dva, takže ta 1.9ka je dobrá, rozhodně ji nechci špinit, vždyť ji také máme doma v jednom autě, takže vím, proč jsme ten motor zvolili :)

celkem zajimave. Ja mam problemy kdyz sednu ze silnejsiho auta do slabsiho. To je nejvetsi rozdil. Clovek kouka jestli nezapomel odbrzdit. presednuti ze slabsiho do silnejsiho zase tak nepozoruju. Taky mi prijde ze SKAJA na sve TDi az moc upnutej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ráno mě při čtení nového čísla Speed napadla myšlenka, zdy by nešlo naprogramovat někde ve Volkswagenu nebo kdekoliv na software jaký má Volkswagen Golf GTI edition 30?...Nevím, jestli se tyto motory liší pouze přeprogramováním řídící jednotky nebo tam jsou i nějaké mechanické změny....ale bylo by to dost dobrý kdyby to šlo... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před časem jsem sem dával link na německou firmu Schneider, která prodávala Seaty Leon Cupra (2.0 TSFI v základu 240 PS) s výkonem 330 nebo až 380 PS ! Ta cena za nový, takto upravený auto, byla 33 t. euro.

Jo, to věřím:P...ale fakt by mě to zajímalo, třeba někdy zkusím zajet do Volkswagenu...ale pochybuji o tom, že by to šlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

audi RS3 neexistuje.

S3 má sice okolo 300koní ze stejnýho motoru, ale mas zjištěno, že se stejnýma vnitřnostma?

S3 samozrejme,jsem uz z tech nasich rs tak doblbly,ze tak tituluju vse.Udajne ano,ale 100 procent netvrdim.Chtelo by to zjistit.Pred casem jsem tady dokonce nasel nejaky odkaz na firmu,ktera s rs,nebo gti za brutalni priplatek vymacka 315 koni a zmeny se netykaly vnitrnosti,pokud jsem si to spravne prelozil.Ale jak rikam,presne se nevi.

ee, vnitřnosti má práve jiný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...