Přejít na obsah

Nefunkční osvětlení interiéru


Fergus

Doporučené příspěvky

Jo, takže zkontoluj kabely od světla kufru. Mělo by to být od mikrospínače spínané minusem, takže je možné, že chybí jen plus.

Pokud by byla vyloženě krize a velká hledačka, někdy je lepší to zapojit znovu a je klid (udělat něco jako bypas). Čili do světýlka přivést stálý plus a od mikrospínače spínané minus od otevřeného kufru a je klid...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj,


prestali me kompletne svitit vsechny lampicky v supiku a stale se sam otvira kufr... tak jsem zkontroloval pojistky jsou vsechny ok.. tak jsem napichnul vag a zadna chyba... je divne,ze ukazuje signalizaci otevrenych dveri vcetne kufru a haubny a lampicka se zadna nerosviti... ani kufr nesviti.. tak jsem si myslel,ze kdyz hodne prsi tak bude utopena komfortka.. tak jsem to rozebral a pod kobercem uplne sucho... i tak jsem vyndal ten box a kouknul jsem se... vytahnul jsem komfortku a celou rozebral a ve stoprocentnim stavu... tak jsem to slozil a dal zpet na misto.... nezdala se mi kostra u komfortky,tak jsem ji vycistyl,a jak jsou ty spoje v te buzirce cca 6 tak jsem je udelal jak pisete vyse a jsou tez ok... tak co stim? dekuji za rady...  :)


jsem se tu docetl,ze ty buzirky jsou i za ridicem a u spolujezdce... kdyz zitra bude cas,vrhnu se na to... ale ty buzirky byli jen lehounce spatne... po rozebrani toho kovoveho krouzky to bylo ok.. jen ta cepicka za krouzkem lehka oxidace.... tak otazka co je spatne?proc se otvira kufr?otvira se za jizdy a nebo kdyz sedim v aute... jak auto zamknu tak se nic nedeje a samozhrejme to nesviti... dik za rady


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec:) udelal jsem vse jak se tu pise (prepajeni buzirek) cc asi 6 kousku a porad to nefaka,sviti jen dvere a pod nohama  a kdyz se jeste zapne stropni svetla na polohu rucni tj:  do leva  tak to fungujeja jinak ne. Zacalo to tim ze mi to fungovalo a pak z niceko nic kdyz jsem otevrel dvere ridice tak to problikavalo a po 2 mesicich to prestalo svitit uplne ,ale na ostetnich dverich to svitilo,a po par dne to nesvitilo vubec. Dikes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,

tak dneska jsem se vrhnul na ty buzirky co jsou za ridicem a bylo to uplne ko.. rozpadlo se mi to vruce... tak jsem to udelal a interier funguje jak ma :) jdu si zaparkovat a hrozne hic.. tak jsem si pustil klimozku a nefoukalo to... nespustil se ventilator... tak jsem vzal vaginu a napichl jsem to a pise to,ze je spatny ventilator a nebo rj ventilatoru.... tak otazka je kdyz jsem to skladal,nemohl jsem neco vytrhnout?nebo ten svazek tim neni spojenej?

dekuji za rady

jo a dal jsem si vsude ledky :) nema to stim spojitost?pojistky jsem prolezl a jsou ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi to nedalo a volal jsem kamaradovi co trochu rozumi eletrice... zenu ho pres celou prahu a udelal diagnostiku,rekl ze to je kravina... asi vypadlej kabel u radia a nebo u ventilatoru... tak rozebral pulku palubky a kabely  zapojene.. tak zacal merit a pta se me jestli jsem kontroloval pojistky... tak ja mu rikam,ze jaasnnyyy :) jako,ze vazne kontrola probehla... no a nakonec to bylo pojistkou velka druha ze zhora na levo :) a vazne vypadala,ze je dobra a nebyla.... tak zas mi to klimuje jako blazen :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Takže thomas18 teď použiju tvuj navod, jinak super práce.....včera se mi stala tato porucha že vnitrek vpredu mi nesviti a zadni mala svetla ano a taky červené diodky v stropnim svetle fungujou.....proste nejdou jen stropni svetla vpredu tot vše, ale to teď neresim pac navodu a rad je tady hodne a v podstate všechny na jedno kopyto tak neudelam hloupost........Muj hlavní problem...po uzamknuti mi nechce dotahovat okna samo, funguje to jen když strčím klíč do zámku a bud je stáne nebo vytáhne co ovšem mne jde jenom stahováni pač mam pretocenou vložku zámku na uzamykací polohu (výmnena).

Muže se tam pod kobercem nacházet kabel co má na svedomí ten impulz na dotáhnutí oken??.....jinak zámky sem si sám repasoval a menil mikrospínače takže jsou ok.

 

Superb 1,9TDI AWX 2002

Editováno: , autor: JS65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chlapci a teď položím dotaz já.Supe,Ace Venturo a další zkušení:

je problém ve svazcích i v tomto mém případě kdy mi po odemknutí auta interier nesvítí?Jakmile otevřu dveře rozsvítí se jak má.Maxidot ukazuje taky vše ok.Dveře které jsou otevřené svítí a vše zhasne jak má.Stropní lampičky taky fungují.Jediné co nesvítí je pravé zrcátko( ale tam to tipuju na uhnilý drát) a nesvítí mi osvětlení spz( což zase může být zkorodovaný kontakt v lampičkách)

Takže největší problém je teď ten introš.

Odemknu auto,introš nesvítí.Otevřu auto introš se rozstvítí tak jak má.Zavřu dveře introš ihned zhasne.To vše při chcíplém autě.I toto může být nějaký podělaný káblík dole v těch svazcích,že to tak jebe?

Díky za reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak chlapci výsledek: spz už jedou,interiér svítí(opravdu to stačilo 2x odemlnout,což je pro mě nepochopitelné) akorát nejede pravé zrcátko.Jelikož je ledka v pořádku a káblíky k ní rovněž,problém bude někde v přerušeném drátu dále od zrcátka.Nejde tam dostatečné napětí.Takže asi bude třeba se podívat do průchodky dveří.Tak jedině mě napadá místo kde by se to mohlo přerušit.Doufám,že to nebude nikde dál v palubce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...