Přejít na obsah

Zásuvka 12V


Kokeš

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

1,4MPI podsvícení zásuvky bliká podle poklepu, napájení spotřebičů je ale stabilní

čím je to podsvícené? LED nebo žárovička? kde bývá problém, jen u toho podsvícení? nechci, aby se mi z toho začlo kouřit nebo aby zhaslo podsvícení palubovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Zdarec pánové nemáte někdo schéma pojistek kámošovi nejde zásuvka a nemá českej návod!

Jestli je to před faceliftem tak se to tu řeší pořád dokola. Je třeba vypnout dětskou positku stahování zadních oken na ovladači v řidičových dveřích a potom bude zásuvka funkční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je to před faceliftem tak se to tu řeší pořád dokola. Je třeba vypnout dětskou positku stahování zadních oken na ovladači v řidičových dveřích a potom bude zásuvka funkční.

sory, ale tady jsi v OII, tak si myslím, že on mluví taky o OII :D

jinak by to měla být pojistka 24

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dobrý den. Mám problém, zapalovač jsem ve Fábii nikdy nepoužíval. Používal jsem jen jeho zásuvku pro nabíjení navigace. Pár dní zpátky jsem připojil navigaci na nabíjení do zapalovačové zásuvky a ta se nenabíjela, ani nesvítily kontrolky na nabíječce a navigaci. Tak jsem chtěl vyzkoušet kde je problém a zatlačil zapalovač a čekal že se nahřeje a vyskočí, ale on nevyskočil a zůstal zamáčklý. Jaké šroubky mám povolit, aby se dal plast sundat? Vím že jsou dva pod popelníkem vzadu, ale co je ještě potřeba povolit abych se na zapalovač dostal? Doufám, že zapalovač není pod stálým proudem i po vytažení klíčků, zdá se mi, že je okolí zapalovače zahřáté. Děkuji za jakoukoliv radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neta76 vypalila sa ti poistka mrkni na nu :)

Díky je to pojistka, ale teď hledám příčinu vypálení pojistky. Protože při výměně mi nová pojistka odešla hned v prstech jak jsem ji chtěl zastrčit (zapalovač byl vytažený ze zásuvky). Takže někde je skrat. Auto půjde asi do servisu. Jedině že bych ještě kouknul v jakém stavu je zásuvka zapalovače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky je to pojistka, ale teď hledám příčinu vypálení pojistky. Protože při výměně mi nová pojistka odešla hned v prstech jak jsem ji chtěl zastrčit (zapalovač byl vytažený ze zásuvky). Takže někde je skrat. Auto půjde asi do servisu. Jedině že bych ještě kouknul v jakém stavu je zásuvka zapalovače.

Neta pozri či ti nespadlo niečo do tej zásuvky, nejaký kovový predmet aj tam by mohla byť chyba!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není tam nic vidět, zkusím se dostat k tomu zespodu a odpojím dráty. Snad zjistím kde to vyhazuje. Zajímavé je, že auto bylo na garančce a od té doby to nejde. I zapalovač se mi zdá očouzený i když jsem ho nikdy nepoužil. To si ale asi jen namlouvám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na Okte je to tak isto ako na FI a nenapájaj to na ten istý nakoľko ten origo je stále napájaný.

Musíš nájsť nejaký vodič ktorý je napájaný až po zapnutí zapaľovania.

ak chceš viac píš PM

Ctěl bych mít v autě dva zapalovače (jeden skrytý pro navigaci), a chtěl bych se zeptat jestli ten nový můžu napojit na dráty od stávajícího? Nebo jiný nápad?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přišel na problém ze zapalovačem a pojistkama. Je to vadný zapalovač. Tak jsem byl ve škodovce a cena nového je 650Kč + 400Kč práce :feve: a stejně zrovna neměli. Kdybych ho tak nutně nepotřeboval pro navigaci na cestu do zahraničí za 14 dnů, tak bych ho ani nescháněl. Neznáte vrakáč na Ostravsku? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes sehnal na autoburze nový autozapalovač za 190,- Nemůžete prosím někdo napsat postup jak se dostat ke starému, abych ho vyměnil? Vepředu a vzadu v popelníku jsou šrouby a co řadička tu doufám sundávat nemusím. Díky za jakoukoliv radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyber zadny popolnik odsrubuj skrutky 2 vzadu a 3 v predu pod popolnikom vyber ten plast co je pod rucnou a vycvakni z ramceku riadiacu paku a tulel vytiahni lahke ako facka dnes som to rozoberal bal som sa ale v pohode...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...