Přejít na obsah

Zásuvka 12V


Kokeš

Doporučené příspěvky

jj zásuvka drží za dvě packy na té zelené rozpěrce (co svítí), trochu zapáčit a zásuvku vytlačit ven........

trvalo mi to poprvé taky docela dlouho, a hned se podívej jak je to tam umístěný až tam budeš rvát tu novu, není to totiž jedno.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 7 měsíců později...

Zdravím,
potřeboval bych na fabii Junior dozapojit zásuvku u ruční brzdy. Potřeboval bych poradit co a jak demontovat, nejlépe foto a kam napojit elektriku. Z motorového prostoru jsem jaksi nenašel otvor na protáhnutí, tak jsem myslel, že bych to mohl přidělat k přepínači na ventilátor topení, protože drát k pojistkám asi taky nebude a musel bych toho více rozebrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravim... potreboval bych poradit..

 

Mam nove kameru do auta, napajeni pres klasickou nabijevku (jao nabijecka od mobilu), pri sepnuti zapalovani ma zacit nahravat, problem ale je, ze zasuvka zapalovace u rucni brzdy je pod stalym proudem. Je moznost vyvest nekde jinou zasuvku ktera by se spinala pri otoceni klicem ? 

 

Diky .. 

 

Fabie rv 2000 elegance

Nasel jsem nejaky temata, ale nikde jsem se nedocetl presnyho postupu, jen ze to zapojovali napr. Na pojistkovou skrin...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Dobrý den,

koupil jsem si navigaci a potřebuju dodělat zásuvku 12V (mám Fabiu Junior). Mám tam alespoň zapojený ISO konektor, takže mám v plánu vzít 12V z tohoto konektoru a zásuvku zapojit tam kde má být, tedy vedle ruční brzdy. Chtěl bych Vás poprosit jestli tu má někdo Etku jestli by mi mohl udělat screenshot palubové desky a toho plastu pod řadící pákou, abych věděl kde jsou šroubky, děkuji.

 

Milan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...

Zdravím přátelé, měl bych dotaz. Jak a zda-li se vůbec dá zapnout "vypnutí zásuvky po vyndání klíče".

 

Důvod?

 

Koupil jsem si kameru do auta a v návodu je napsáno, že se kamera automaticky zapne při nastartování a vypne při vypnutí motoru. Jenže mi se po vypnutí motoru nevypne zásuvka. Efekt je ten, že kamera stále jede - nabijí se, tím pádem sosá baterku.

 

Nějaký nápad jak to nastavit? Díky všem za reakce.

 

 

Mám Fábii, r.v. 2002

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...