Přejít na obsah

váha vzduchu


Doporučené příspěvky

Origo (06A.906.461 A) např. na www.skoda-dily.cz stojí 4377,- včetně DPH a to je kompletní váha, pokud bys vyměnil jen to samotné čidlo, což většinou postačuje, bylo by to ještě levnější.

EDIT: jo ještě doplňuji, že tohle platí pro čísla podvozku vyšší než 1U-V-028928

Editováno: , autor: Pike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Origo (06A.906.461 A) např. na www.skoda-dily.cz stojí 4377,- včetně DPH a to je kompletní váha, pokud bys vyměnil jen to samotné čidlo, což většinou postačuje, bylo by to ještě levnější.

No evidentně máme stejny auto.ale ta váha jak máš na mysli tak mi tam nejde.

Dneska už ne ale vzejtra jsem dam foto.Prej je jich hrozne málo(myslim octavek s touhle váhou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám přesně tu samou jako Lukáš. V Etosu jsou do čísla podvozku F >> 1U-V-028 927 opravdu dvě varianty 058 133 471 za 6000,- bez daně a 058 133 471 X za 2400,- bez daně. Je ale velká otázka možnosti záměny??? Já mám též HITACHI AFH60 - 10B, I 03 2/97, 058 133 471 bez X tedy tu dražší, což je opravdu nepříjemné. Našel jsem pouze u kellyho za 7400 vč.daně. Kurva! :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

>Sudetak: Kdyz se kouknes do katalogu, napr. ETKA, je pred dily s X vzdy znak #, Skodovka k nemu pise vysvetleni: dodatelny vymenny dil, za ktery je nutne zaslat zpet odpovidajici stary dil. Podle me se jedna v reci Skodovky o repasi, vaha jako celek se sklada z hlavnich dvou casti - plastovy valec a vlastniho cidla s elektronikou, ktere je do nej vsazeno (primontovano 2x torx). Skoda tak vlastne meni jen to cidlo o ktere hlavne jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Pike: Díky moc. Člověk se prostě pořád učí. Ten křížek tedy # jsem v ETOSU ani v Etce nenašel, ale máš pravdu, že ty váhy jsou např. varianty A B C D a za nimi rovnou ty samý ale vždy s tím X, což tedy nejspíš značí jak říkáš repasovanou variantu s už mnohem přijatelnější cenou. Těch cen jsem se opravdu leknul, protože všichni tu píšou o ceně kolem 3tis. a tohle rázem 8tis. Uf -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Pike: Díky moc. Člověk se prostě pořád učí. Ten křížek tedy # jsem v ETOSU ani v Etce nenašel, ale máš pravdu, že ty váhy jsou např. varianty A B C D a za nimi rovnou ty samý ale vždy s tím X, což tedy nejspíš značí jak říkáš repasovanou variantu s už mnohem přijatelnější cenou. Těch cen jsem se opravdu leknul, protože všichni tu píšou o ceně kolem 3tis. a tohle rázem 8tis. Uf -_-

no a to je zrovna co tam mám já :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...