Přejít na obsah

FABIA RS


anry

Doporučené příspěvky

Vytlacil:diky,krasná pokud se pristi rok naskytne k prodeji tady nekde tak doni ihned du :D-_- Samozdřejmě hned jak se naskytne příští rok od ledna nejaka ke koupi hned bych ji vzal :D Ted ji bohužel nedostanu .. :huh: Ale počkám si až bude nekde na mobil.de atd, ... :D-_-

Editováno: , autor: kodemi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavně černou už má každej,taky se mi libí černá ale ma ji už mnoho lofasku. :D ... Šel bych bud do modrý (to určo) nebo červený ... Ale zas sem koukal na rimosovo stříbrnou (ten jak ji pekne zrušil a pak dostal new) tak se mi taky libí ... Tak nevim no,ale libej se mi všechny RS jen asi nikdy žlutou,i když ji pan chudej student pel pekne vypečenou -_-

Takže ja bych volil:

MODROU RACE

ČERVENOU

STŘIBRNOU

:D ale zas žlutá neni špatná ...

Editováno: , autor: kodemi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne jsem nasel nejake poradne forum o Fabii RS.. Je to super auto, me osobne vadi po ranu zvuk-jako traktor.. Sedacky uz tez nejsou co byvaly, co se tyce barvy.. A jeste mam jeden problem, vetsi: V listopadu jel tatik do prahy a dal do kufru kanystr 10l nafty. Viko netesnilo jak melo a nejakych 8 litru se vylilo do auta. Polstry to vzady napily vsechny, sedacky taky. v praze bylo auto jeste dalsi tyden na cisteni a stalo to +- 5000kc. Bylo to ok, ale zacinaji se objevovat fleky. Nevim jak to nazvat to polstrovani co je pod kobereckama pod spolujezdcovym sedadlem je jeste uplne drsne napite naftou, v nedeli jsem musel vyhodit ponozky jak byly napite tim sajrajtem.. Obracim se proto na vas vsechny fabia-maniaky jestli nekdo nevi jak by se to dalo nejak slusne vycistit ta NAFTA z auta...je to pekne auto, a toho smradu a mastnoty je skoda docela..

ty seš blázen, to bych se rovnou zastřelil tohle se mi stát... :D:D ne, nemyslim to vážbě, ale to by mě asi jeblo... :D

dost by mě zajímalo, jak je to se zvukem RSa?? Má jakožto diesel aspoň pěknej tuningovej zvuk když se potůruje a tak??? Mám nějaký informace, že s dieselem se toho po téhle stránce moc udělat nedá..., nebo se mýlím a sportovní tlumič, tuningová koncovka dokáže i u dieselů udělat pěkný zvuk?? Měl jsem diesel mitsuibishi lanceer, no a zvuk hroznej, takže by mě zajímalo jak je to u RS.. díky

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grygy: ty mas FRS? jestli ano, kde mas display palubniho compu? tam kde jsou hodiny v levem budiku nebo pokud vidim dobre tvuj obrazek tak mezi hlavnima budikama? by me zajimalo jestli by se dal dat i do naseho FRS ten display mezi ty hlavni.. dikes..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grygy: ty mas FRS? jestli ano, kde mas display palubniho compu? tam kde jsou hodiny v levem budiku nebo pokud vidim dobre tvuj obrazek tak mezi hlavnima budikama? by me zajimalo jestli by se dal dat i do naseho FRS ten display mezi ty hlavni.. dikes..

Jojo, chrochtak RS :smich: Jsou to normalni budiky s maxikem, takze display mezi nema.NA to tve FRS to pujde taky.Koupis je cela, kukni v bazaru a hledej v sekci elektrika, je tam toho o maxikach spousta -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grogy: to prave neni koberecek, ten uz je vyhozenej, to je jeste to polstrovani pod tim, proste podlaha..

jvees69: zvuk sem zatim neposlouchal, ale diky za radu, pak dam vedet.. ale ten vyfuk ma lepsi zvuk nez normal fabka diesel..

To bude chtít vyměnit hlavní podlahovej koberec co je po celym autě, pokud bys měl zájem, tak ho mam. Případně SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grogy: to prave neni koberecek, ten uz je vyhozenej, to je jeste to polstrovani pod tim, proste podlaha..

jvees69: zvuk sem zatim neposlouchal, ale diky za radu, pak dam vedet.. ale ten vyfuk ma lepsi zvuk nez normal fabka diesel..

To bude chtít vyměnit hlavní podlahovej koberec co je po celym autě, pokud bys měl zájem, tak ho mam. Případně SZ

Prave ten jsem mel namysli.Vykopej z auti sedeacky a vymen ho, jinak se toho nezbavis :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...