Přejít na obsah

pada nafta


lubann

Doporučené příspěvky

Byl jsem v servisu a tam mi rekli ze mam dlouhe stary protoze mi pada nafta ze mi budou rozdelavat cerpadlo atd ze to bude trvat cely den a to se taky nemusim potom doplatit tak se chci zeptat jestli se stim uz nekdo setka nebo nevi co muze byt jina pricina!dekuji za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se rika.prvne by se melo zkusit treba napojit naftu treba z nejakeho kanistriku,primo na cerpadlo.....zkontrolovat prpeady,jak rika cosby.....take predpokladam,ze mas vse ostani v poho..starter,svicky,baterku,trysky.....

Editováno: , autor: maros
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem v servisu a tam mi rekli ze mam dlouhe stary protoze mi pada nafta ze mi budou rozdelavat cerpadlo atd ze to bude trvat cely den a to se taky nemusim potom doplatit tak se chci zeptat jestli se stim uz nekdo setka nebo nevi co muze byt jina pricina!dekuji za odpovedi

Kompletni pretesneni cerpadla vcetne prace, demontaze, montaze a serizeni na aute jsou cca. 3000 Kc, takze to je snad ta nehorsi varianta... pokud neni cele cerpadlo kaput, ale to bys asi nestartoval vubec ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem v servisu a tam mi rekli ze mam dlouhe stary protoze mi pada nafta ze mi budou rozdelavat cerpadlo atd ze to bude trvat cely den a to se taky nemusim potom doplatit tak se chci zeptat jestli se stim uz nekdo setka nebo nevi  co muze byt jina pricina!dekuji za odpovedi

Kompletni pretesneni cerpadla vcetne prace, demontaze, montaze a serizeni na aute jsou cca. 3000 Kc, takze to je snad ta nehorsi varianta... pokud neni cele cerpadlo kaput, ale to bys asi nestartoval vubec ;)

ty wo e,kde jsi byl s tou radou před týdnem :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co to bylo, těsnění na filtru? nebo jiná zapeklitost? Ptám se protože mě to taky vyškolilo - filtr, nové těsnění a bylo po problému.... to byl mazec

Taky jsem mel ten problem, a delalo to gum. tesn. na filtru na odkalovacim srobu ...

Nikdy se nernech zlanarit servisem, vecsinou ti totiz reknoz nejhorsi moznou variantu - vic prace/vic penez ... Kamos tak vycaloval 9 litru , vymenili temer vsechno a nakonec to byla prkotina za 2 kila .... A to si to nakonec jeste musel zjistit sam a rict jim co je potreba udelat (na ventu mel problemy so start., byla vule na perku co drzi rozvod. kolo na klikovke)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co to bylo, těsnění na filtru? nebo jiná zapeklitost? Ptám se protože mě to taky vyškolilo - filtr, nové těsnění a bylo po problému.... to byl mazec

Tak Vam tady vsem dekuji co se pripojili a rekli sve nazory a rady !!!!!

Bylo to spinave cidlo (myslim ze plynoveho pedalu nebo nejak tak se to menuje a nejaka chyba se ukazala na vagu) vse stalo 300kc. :):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zdravim mam prpblem cistil som na aute Octavia I 1,9 TDI 81KW 1997 sanie, intercooler, tutbo , naplene, felzte + cistenie vymenika takze som mal vseto rozobrte no ked som to zlozisl nemohol som dlho nastartovat no ked som nastartoval vsetko bolo ok ale na dalsy den ten isty problem zo startom tak som sa pozrel na pal filter a uz cca po 10 mim v nom vzniakaju vzduchove bubliny vie mi niekto pomoct?

EDIT:

Este aby som nezabudol okolo nadrze som mal hrzu tak som ju vybrusil a tmelil atd tak ma napadlo ci nemoze byz spinavy saci kos?

Editováno: , autor: Wojnar
A ještě jsi zapomněl editovat příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...