Přejít na obsah

(O1 Combi) Rez na 5. dveřích


Marsonic

Doporučené příspěvky

Ze by Achylovka Combi?

Jo, vypadá to na častější jev. Vídávám to na tom místě často zpuchřelé.

A okolo madla-osvětlení SPZ to je chytlé taky trochu.

Tak tak, je to přesně tohle místo. A taky pod madlem kufru, jak se tady taky píše.

Razítka v servisní knížce nemám, myslím, že je tam jenom první při uvedení do provozu, pak je tam ještě další, ale byl to normální dobrý servis, ale ne Škodovácký. Myslíte, že mi to Škoda neuzná?

post-24-1171312365.jpg

Editováno: , autor: Marsonic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám úplně stejný problém. Dnes jsem zajel do servisu, okopčili si servisku, nafotili a poslali do MB, kvůli vyjádření. Mám 2003 a nebyl žádný problém. Záruka na prorezivění 10 let. 28.2.2007 jdu na servisní prohlídku v rámci které by mi to měli vyměnit, tak pak poreferuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bez servisky to nejde .Hned jak jsme tam prijeli tak po nas chteli knizku

V prvnim nam rekly ze se na to záruka nevztahuje a vdruhem ze mame za tyden prijet a vyridi se to .Tak nevim :angry:

Nemate nekdo z Ostravy nejaky dobry zkusenosti z nejakym skoda servisem z ostravy ?????A jak vam to dopadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejnej problém... ale serviska není, takže to vidím na sundání a pěkně ručně to zadělat. Chjo... to zas bude flekatý auto. Jinak já fakt nevím jestli to neuměj dělat nebo co... když vědí že se tam hodně drží vlhkost, tak proč tam neudělaj nějakou lepší ochranu...

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejnej problém... ale serviska není, takže to vidím na sundání a pěkně ručně to zadělat. Chjo... to zas bude flekatý auto. Jinak já fakt nevím jestli to neuměj dělat nebo co... když vědí že se tam hodně drží vlhkost, tak proč tam neudělaj nějakou lepší ochranu...

Já to měl rozdělané a je to těsněním je fak špatně udělané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty woe, tak to je maras. Oni se ty pátý dveře nenaučí asi dělat. Ale na liftu ten problém není.

Omyl - i na liftbaku se to obcas vyskytne. Není to kolem okna, ale bývá to okolo hrany lišty osvětlení SPZ. Prý se to stává proto,že lišta na dveřích "pracuje", tedy hýbe se a postupně vydře vrstvu laku a pozinku a rez má pak volné pole působnosti :angry: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem úplně stejný problém,rez pod sklem a pod lištou osvětlení SPZ.Bohužel první majitel do značkového servisu nejezdil,tak mi nezbylo nic jiného než to zatáhnout ze svého,protože ve značkovém servisu mi řekli, že bez razítek v servisce to nejde.Odlepení a nalepení zadního skla 1500Kč,přelakování 2000Kč(perleťová metalíza) s dvouletou zárukou.Sklo mi nalepily o 5mm výš,aby tam byla větší mezera a pod lištu mi poradily nalepit trasparentní proužky,aby se to neprodřelo.Ty proužky prodávají v origo servisu přímo k tomu účelu,jen nechápu,proč je nedávají už na nové auto.Mám to opraveno skoro rok a zatím v pohodě.

Octavia combi 1.9Tdi r.v.2001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem před časem koupil rok starou OI r.2003 a pod zadním sklem puchýř.Auto jsem kupoval v jednom autorizovaném servise a přecházel jsem ke druhému(v místě bydliště).Přijel jsem se serviskou nafotili,poslali do MB a do týdne volali ať přistavím auto na výměnu dveří.Prý bylo od výroby nízko vlepeno okno a voda s kamínky udělala své.Pod krytku osvětlení SPZ má prý přijít podložka,aby nedocházelo k odírání laku(otvírání dveří,otěr při zavírání),taky jsem je na to upozornil ať jsou tak laskaví a dají ji tam.Jak myslíte,že to dopadlo.Samozřejmě se na to vykašlali a ještě tu krytky tam flákli za mokra.Takže do roka jsem je jel navštívi znova.Samozřejmě auto přijali bez řečí a velmi ochotně dali vše do pořádku.Takže nesmí se nechat člověk odbýt.Mám výhodu,že auto bylo pravidelně servisováno a je nadále.Takže jestli se něco stane znova,kde asi pojedu?.... -_- Jinak na pravidelné servisní intervaly jezdím,ale díly jim dávám své origo,takže nemohou nic říct a ani neřekli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By mne zajimalo, kdyz je zaruka na neprorezivění karoserie, jestli je i nejaka zaruka na lak. Protoze mam docela hodne obouchanou predni kapotu od kaminku :(

Jestli s tim ma nekdo zkusenosti, nebo nazory, tak se muzete vyjadrit..

To asi na zaruku nebude, nebot vyrobce muze tezko rucit za to, ze mame na silnicich bordel :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj tak já musím taky napsat svůj názor na věc.Mám combi 2002 model 03 a měl jsem ten samý problém s 5tými dveřmi.Auto jsem dovezl cca před rokem z D mělo servisku s potvrzeným servisem v D.Reklamace z mé strany proběhla a co no uznali:-) záruka platí 10 let a u předváděček 6 let.Koukal jsem jako blázen protože mi dali nové dveře,nové okno a měl jsem i folie tak i folii a to vše grátis:-)

Tak to mě škodovka jednou překvapila|:-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...