Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Takže SDcard/personalPOI/Radary-EU.db3  a pak v NAVI v nastavení navigace v personal poi to najdu... Tak to vypadá snadně  :kol-47:

 

Tohle v tom přízpěvku nahoře, to jsou jen radary, nebo kompletní aktuální POI vč.radarů? Soubor má název Radary, tak jen pro info...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat, zda měl někdo možnost vyzkoušet a porovnat Columbuse r. v. 2009 (asi bez Led displeje, má tlačítko i a reproduktor) a columbuse s Led displejem. Mám možnost koupit ze servisu Škoda Columbuse r. v. 2009 za 15.500 Kč Cena vysoká, ale nechci podporovat černotu! Zajímá mě, zda je v těchto zařízení velký rozdíl a zda se vyplatí dál hledat a čekat nebo rozdíl není až tak velký? Kvalita displeje, rychlost zařízení atd. Může někdo hodit pár zkušeností a informací. Teď používám Amundsena a ta rychlost opravdu není závratná (SW 351).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl původní LCD a teď mám LED... V rychlostech bych viděl spíše rozdíl v použitém SW, po HW stránce si myslím, že to nějaký extra velký rozdíl nebude, každopádně čitelnost LED displeje je mnohem lepší než na tom LCD a odezva na dotyk prstů je pro mě pocitově lepší (pořád ale čekám na odezvu celkem dlouho, oproti navigacím s Androidem).

 

Každopádně si myslím že i když je to z autorizáku, tak je ta cena za starší LCD hodně vysoká  :kol-32:

 

Pouze názor laika  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za informace. Je to celkem problém sehnat Columbuse do 18.000Kč s dokladem! Tak jsem se chtěl aspoň přeptat, jak na tom byl starší model. Zda mám nad touhle možností přemýšlet nebo to mám rovnou pustit z hlavy. Na Amundsenovi se mi čitelnost displeje zdá velmi dobrá. Stalo se mi jen asi dvakrát, že sluníčko svítilo přímo na displej, tak jsem na navigaci nic neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdu to vyzkoušet hned...

Tak vyzkoušeno. musí se na SD kartě v ROOTu hned vytvořit složka PersonalPOI a do ní vložit ten soubor je jedno jestli ho přepíšete nebo ne, stejně se to natáhne  :kol-47:

V souboru je všechno, ne jen radary Info přikládám

post-48545-0-55960000-1424965047_thumb.j

 

 

Díky za informace. Je to celkem problém sehnat Columbuse do 18.000Kč s dokladem! Tak jsem se chtěl aspoň přeptat, jak na tom byl starší model. Zda mám nad touhle možností přemýšlet nebo to mám rovnou pustit z hlavy. Na Amundsenovi se mi čitelnost displeje zdá velmi dobrá. Stalo se mi jen asi dvakrát, že sluníčko svítilo přímo na displej, tak jsem na navigaci nic neviděl.

Tak pokud na to pere sluníčko, tak je na tom i LED stejně, spíš jde o vykreslení menu celkově a hlavně podle mě je lepší odezva na dotek (nemusím tolik tlačit) možná je to kus od kusu a je rozdíl jen v barvách a jasu, opravdu nevím, to snad napíše někdo kdo tomu rozumí odborně  :kol-47:

 

Za mě ale určitě pokud kupovat (nemít v autě už starší typ) tak bych koupil LED  :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nejhorsi je, ze v oznaceni tech jednotek je neuveritelny bordel. At ti blejskne horni stranu, strasne dulezity je index na konci. Cópresne je uvnitr se neda uplne rict, protoze jak dochazeli soucastky, tak se tósklada jak se da.

C12 od poloviny roku 2012, c14 od poloviny 2014, zadna jina verze uz nebude.

C14 verze, je:

VW

1T0 035 680 R

1T0 035 686 E

1K8 035 686 A

1T0 035 680 S

1T0 035 686 F

škoda

3T0 035 680 S

3T0 035 686

3T0 035 680 S

3T0 035 680 Q

3T0 035 686 H

3T0 035 680 R

Editováno: , autor: ka_r_los
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím se ještě jednou zeptat: kdybych koupil tuhle navigační jednotu 3T0 035 680 prohloupím?  Co si o tom myslíte? Pokud tam nechám nahrát SW 5xxx nebo 6xxx bude něčím tahle jednotka postrádat? Je vůbec možné udělat tak velký skot v SW? Díky. Fotky mám, ale jsou na prd.

post-88529-0-40515300-1425760677_thumb.j

post-88529-0-59107600-1425760690_thumb.j

Editováno: , autor: Domm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Update na 6270 nedělejte!!! Software 6270 je určený jen pro desky C14!!!! Staré TSW si nerozumí s novým SWL...GPS anténa nefunguje. Vyměnit rádiovou desku s DAB nic neřeší, protože to nepodporuje základní deska.

 

Pokud Ti reaguje ještě mechanika, je šance to opravit...jinak je nutné vyměnit základní desku.

 

to Doom: Ta navigace je super...nahrát 5218 a není problém(má to nové HW komponenty a jen starý software pro ně napsaný).

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...