Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Z vlastní zkusšenosti můžu potvrdit to co říká ferda a milhausek.

Na jednu anténu mi funguje rádio i TMC. druhá anténa nezapojená.

Ještě bych doplnil, že ji mám zapojenou napravo při pohledu zezadu.

Když je nalevo tak nefunguje seznam stanic a (asi) ani TMC.

Máš pravdu, souhlas :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já mám zapojenou pouze jednu anténu a také na pravé straně ze zadního pohledu a funguje mi vše bez problému.Akorát to blbne,když zajedu do tunelu,tak se ztratí signál a až z něj vyjedu,tak mu to trošku déle trvá,než tam naskočí zpátky nějaká stanice,ale to je jediná závada s připojením jedné antény.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

chci plně využít volnou kapacitu na HDD (18 GB) pro audio soubory (MP3). Při kopírování celého obsahu DVD se mi na HDD vytvoří podadresář "Copy of CD" a v něm je už adresářová struktura jako na DVD (tedy HDD -> Copy of CD -> interpret -> album -> skladby). Při nakopírování druhého DVD je vytvořen další podadresář "Copy of CD (2)". Obsahy těch dvou DVD jsou tedy uloženy v různých podadresářích a prohledávání je tím komplikovanější.

Je možno kopírovat celý obsah DVD přímo do kořenového adresáře - tedy HDD? Výsledná struktury by byla HDD -> interpret -> album -> skladby. Vím, že to jde po jednotlivých adresářích (to by ale bylo na několik dnů).

Předem díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna pred chvili jsem dal kopirovat cely disk DVD a zadny adresar Copy of CD se mi nevytvoril a nic takoveho nastadfvit nejde...

Tak jsem pekne kecal, udelalo mi to to same, zrejme se budou muset kopirovat jednotlive slozky z DVD, mikoli cely disk DVD, takze pardon...

Editováno: , autor: kandel1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, potřebuju malou radu přečetl jsem to fórum celý a nenašel jsem to...

Mám oktávku MR2005

koupím si trinaxe kvuli MF volantu i novou gateway, mám HF dokoupenou později, (letos) takže ta by s tím měla už chodit podle informací které jsem dostal, když budu chtít senzory, aby se zobrazovaly tak si dokoupím jednotku senzorů + se přidaj nějaký kabely.... po sem je to jasný..............

ALE ta nová gateway je prý CAN2.0 takže víše popsané taky vyměním za systém CAN 2.0 jestli to chápu správně, ale co pak na to říkají ty ostatní jednotky co jsou CAN 1.6 předpokládám.... (tažné, komfortka a já nevím co všechno), to se nebude spolu hádat jako že vznikne opět problém, ale jinde? Nebo tahle varianta prostě nějak funguje a tak to nikdo neřeší??? To "nějak" je dost důležitý, když mi to píchnou na VAS tak jim to nebude hlásit chybu sběrnice jako teď kvuli té HF....

Děkuji za odpovědi......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vie niekto, ako funguje na Columbuse funkcia - Audio cez Bluetooth? Funkciu som zaškrtol, vybral som USB z koncovky MEDIA-IN, nemám nič pripojené ani v koncovke AUX-IN. No hudba z mobilu stále nehrá. Mobil je cez Bluetooth pripojený. Skúšal som Nokiu E51 a Nokiu 5310 Xpress Music.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...