Přejít na obsah

Klíče


galaher

Doporučené příspěvky

Zdravím.Tak jsem někde zašantročil klíček od auta a zůstal mě jen jeden.Problém je v tom,že nemám ten štítek co je ke klíčům a je na něm kod.Neví někdo co dělat nebo kde to dokážou udělat.A co to stojí.Dík.

Odkud jsi. Např v Olomouci ti po prokázání, že jsi majitelem vozidla vyrobí firma Drápal Novák kopii klíče včetně kopie Imo. Vyjde to zhruba na poloviční cenu,že origo Škoda. Nemusíš kodovat klíče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové můžete si tam zavolat

http://www.drapal-novak.cz/

Jo dík za info,ale Drápal&Novák snad nejsou jediný kdo to dělá v ČR.Jde o to,že určitě nejsem jediný co má jeden klíč a chce poradit kde a za jakou cenu se to dá udělat.Klíček udělá kde kdo,ale jde o imobilizér a jeho kod.To asi není jednoduchá záležitost.

Vašo:jak pojedu kolem můžu se stavit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klíče s immo dělajíi v Ostravě je to provozovna ve které dělají snad klíče na všechno je to na křižovatce ulic Stodolní a Masná je to kousek od byvalého zimního stadionu Kotas je tam i Bauhaus nebo je to Baumax na parkovišti nech auto a je to tak 400 metrů klíč stál asi 1200kč včetně immo.A hotovo za pět minut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klíče s immo dělajíi v Ostravě je to provozovna ve které dělají snad klíče na všechno je to na křižovatce ulic Stodolní a Masná  je to kousek od byvalého zimního stadionu Kotas je tam i Bauhaus nebo je to Baumax na parkovišti nech auto a je to tak 400 metrů klíč stál asi 1200kč včetně immo.A hotovo za pět minut

tak to je super.Mám to kousek... :D jsem s Karviné.Nevíš jak se to tam přesně jmenuje.

Editováno: , autor: galaher
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Galahera Pokud zaparkuješ u toho obchoďaku tak pujdeš přes parking obchodˇak po pravé straně přjdeš pře plac a přijdeš na křižovatu přejdeš rovně a po pravé straně jsou to asi druhe dveře .JInak tam opravují i trezory určitě to najdeš jinak zavolej 736710720

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Koupil jsem Oct I,

jeden klíč funguje (nějaký dodělávaný) a je spárovaný,

druhý klíč starší/původní už spárovaný nebyl a nefungoval.

Pomocí kodu jsme ho spárovali :-), jde nastartovat ale nejde spárovat dálka.

Na první pohled se jedná o rozdílná provedení klíčů (v kovu má jeden černou plošku a druhý nemá)

Mj. mi vadí že nejde dálka a vypnout alarm,

ale taky jsou oba klíče velmi opotřebené.

Vlezl jsem do Škoda obchodu ve Velké Bíteši doufajíce že cena nebude taková jako v Brně, a ejhle borec chtěl 1200 bez daně za kov-klíč a 2300 bez daně na zbytek klíče-dálku+imo - tj. za jeden klíč 3500. Úlet.

Kdesi tu někdo uvádí nový set- kód, 2 klíče + 4 zámky (kufr, dveře, spínačka, palubka) za 1700 + dph

no a když koupím a si to nechám spárovat je to nejlepší cesta??

poprosím o vašenázory příp. rady kam jet v Brně, Ostravě, Olomouci apod.

nebo kde koupit/kolik jste platili/jak jste to řešili.

Děkuji

Nechci zaplatit balík a mít dva staré klíče, které se mi po pádu rozpadnou.

Editováno: , autor: Austin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

<_< kdyby jste mi mohli někdo v krátkosti odpovědět, byl bych vám vděčný. Potřebuji nasměrovat, po rozhovoru v autosalonu Škoda se nechci již spolehnout na odborníky. Jiný autorizovaný servis Škoda mi vážně řekl, že s klíči nic nedělají. Nedělám si srandu, řekl, že nedělají.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...