Přejít na obsah

PINY


vikino1

Doporučené příspěvky

vikino hladaaaaj, už som to tu na velke poistky postoval....

Přesně, taky jsem našel, že piny na "velké" pojistky jsou N90 421 901, ale neměl by tady někdo číslo pinu pro "malou" pojistku, sím ?? Psal jsem uživateli STROJVŮDCE, který dodělával mlhovky a mohl by to tudíž vědět, ale asi se to nějak nechytlo...

Jíra

Editováno: , autor: Jíra_82
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Piny na tehle zobrazenich se prodavaj jako vodic s pinem na kazdym konci a jsou pekelne drahy cca 100,- - 150,- za jeden vodic.

Zrejme se daj pouzit i tyhle samostatny z Favorita/Felicie.

myslíš teraz tie úzke? alebo tie široké, tie som kúpil 10ks asi 120SK a určite idú samostatne aj tie úzke.

Ja napríklad ich kupujem u nás v mototechne za 4SK/kus, s síce na menšie zaťaženie ale pasujú skoro všade :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V stredu som pochodil 3 značkove servisy v BA, keď som si pýtal pin do poistkovej skrine na fabiu tak všetci predavači dostali z toho šok a tvrdili že takú vec od nich ešte nikto nechcel.Ak budem mať čislo tak mi to objednajú. lol

Teraz idem skusiť naš miestny SIMPLY CLEVER. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to si tam Cosby žijete jako páni. Já jsem před časem obešel několik prodejen autodílů Škoda v Praze, a všude mi nabízeli deseticentimetrový kablík o průřezu 0,35 mm a na každém konci byl jeden jak nazýváš mini ISO pin, a to za lidovou cenu 51 Kč. V té době jsem jich potřeboval asi 20, takže se mi do toho moc nechtělo. Nakonec jsem se chytl ve firmě Würth, ale i tam chtěli za jeden pin 12,50 Kč. Takže, pokud u vás prodávají piny po čtyřech korunách za kus, tak to vám pěkně podstrojují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...