Přejít na obsah

PINY


vikino1

Doporučené příspěvky

První POMOC, prosím :ble:

Volal jsem do Schade servisu, že chci do Fabie r. 2000 doplnit pojistku SB31 a že POTŘEBUJU ty PINY. Borec mně nebyl schopný vůbec odpovědět, a ani žádný ISO pin a MINI-ISO pin mu vůbec, ale vůbec nic neříkal. Aby toho nebylo málo, tak jsem mu nadiktoval i to staré známé N 90421901 - které "Strojvůdce" použil pro dodělání mlhovek, no a borcovi to hodilo, že to jsou piny někam na Feldu. Já už fakt nevím, jestli se v tom někdo vyznáte, tak prosím poraďte, nebo to otvírání 5. dveří v životě nedám dohromady...

Jíra

ůff.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte, jaký PINy jsou v T32a a přístrojovce (ten zelenej konektor). Jestli jsou tam taky ty ISO jako skoro všude nebo jiný. Mam pocit, že tam jsou jiný.

jsou tam jiné, N__90358501, takové malé zdechliny to jsou. Já je tam měl osazené-nezapojené.

Jíra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pin N__90358501 nejde v konektoru T32a pouzit. Ma jinde zarazku.

V tom případě beru zpět. Vycházel jsem z informací tady na fóru. Už ale konečně vím a mám ověřeno, jaké piny jdou po POJISTKOVKY: (a všude jinde...)

malá pojistka: 6U0972505A = 000979133A, ale cena 8,00-

velká pojistka N__90421901 = 000979227, ale cena 7,00-

Jinak moc díky Cosbymu, měl opět pravdu...

Přidávám ty piny do T32a na přístrojovku, patří tam 000979009 - ověřeno.

Jíra

Editováno: , autor: Jíra_82
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Do pojistkovky jsou hlavně dva druhy. Standart ISO a potom "dvojitý ISO".

Jinak taky přidám nějaká čísla. Jsou to samotný piny bez drátků.

N90358501 - konektor přístrojů 32

6U0937523 - kolík - konektor dělící stěny, protikus ISO

N90421001, 6U0972505A  - dutinka - poj. box (menší),konektor dělící stěny,spínač světel, ISO

N90421901 - pojistkový box (větší pojistky)

6U0971945J - stropní světlo superb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....malá pojistka: 6U0972505A = 000979133A, ale cena 8,00-

velká pojistka N__90421901 = 000979227, ale cena 7,00-

Kde kupuješ za takový ceny?

Araver Staré Město, prodejna VW. Jak píšu: 000 979 133A jsou dva piny na kousku drátu zhruba za 50,- Zatímco 6U0 972 505A je jeden samotný pin a stojí skutečně 8,00- (pochází ještě z feldy)

Jíra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Jasne OK, je to cenná informácia inak :palec2:

Viem, mala to byť reakcia na otázku o niečo vyššie. Možno sa to hodí pre pre prípadných šikulkov ako ja. Mal som len 4 ks a samozrejme, jeden mi niekam padol ...

Ja som ich inak kúpil v našej mototechne

Dnes jsem byl v elektru kde maj snad všechno, každou součástku, diody atd., taková slaboproudá elektrotechnika a taky nevědí co je to ISO PIN..

kde to teda splašim? ikdyž už jsem to vyřešil jinak a funguje to konečně tak jak má, no ale stejnak..

jvees, choď do servisu a pýtaj si čísla čo poslal Petr Linka, v každom ich musia mať na sklade a teda ti ich musia vedieť ukázať

Inak sa môžeš opýtať aj na N 906 843 03, mal by to byť tiež on, akurát ich vyrábajú asi traja výrobcovia preto sa to môže líšiť

N90421001, 6U0972505A - dutinka - poj. box (menší),konektor dělící stěny,spínač světel, ISO

Tento pin jsem sehnal v Praze v elektru www.rasel.cz za 3,- Kč,

takže kdyby někdo potřeboval ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...