Přejít na obsah

jaký pneu? Toyo, Kumho, Pirelli?


Host bikaf

Doporučené příspěvky

Zdar,

řešit co na svou F1 COMBI 1,4 16V 74kW

právě se nemůžu rozhodnout mezi

TOYO TR-1

KUMHO KU-31

PIRELLI P6000

v rozměru 195/50 R15

Info, který jsem posbíral všude po fórech se hrozně liší....

Je pravda že pirellky a kumho se rychle sjížděj?

Je Kumho sračka???

A co na to Jan Tleskač?

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to že by se Pirelli hodně sjížděly slyším až tady, já mám jak zimní Snowcontrol 190 cca. 3 sezóny 15 tis. km vzorek 3/4, tak i letní P6 už druhou sezónu cca 20 tis. km najeto a vzorek ještě 85 %. Příště půjdu zase do Pirelli. Záleží jak jezdíš, agresivní jízda nesedí žádné pneu :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naopak, jezdim v klidu... 60% dálnice, nemám na ňáký vylomeniy a další náklady do auta...

Pirelli P6 je ale něco jinýho než P6000, a ta je prý poměrně rychle v čudu. Supr pneu ale měkká směs, chci nějaký rozumný kompromis mezi výkonem a výdrží za rozumnou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naopak, jezdim v klidu... 60% dálnice, nemám na ňáký vylomeniy a další náklady do auta...

Pirelli P6 je ale něco jinýho než P6000, a ta je prý poměrně rychle v čudu. Supr pneu ale měkká směs, chci nějaký rozumný kompromis mezi výkonem a výdrží za rozumnou cenu.

Zero Nero, Zero Rosso, Bridgestone - Potenza, Turanza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl na Fábii Toya vpředu 225/35/18 a vzadu 245/35/18, auto na nich perfektně sedí, na vodě taky ok, jen tím že jsem opravdu skoro každou zatačku řezal, tak předky se mi zevnitř sjeli docela rychle, ale zadky byli jak nové. Sorry za OT-gumy stále mám a jsou na prodej. Toya můžu doporučit. Hlavně tady už mají své vlastní zastoupení, takže se dají sehnat levněji než před dvěma roky. kdyžtak mám kontakt na jednoho člověka.... umí pěkné slevy -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak pořád přemýšlím, jakou to značku zvolit. Psal jsem ale dvoum prodejcům, shodli se, že top pneu je Goodyear F1. Já přemýšlel spíš o Toyo T-1R, ale na ty reagovali, že se rychle sjížděj... Brácha má na OII F1 a po 8000 jsou tak max. ještě na 2 3 tisíce, to teda nis mos co?

Zajimálo by mě ty BFGoodrich jak jsou dobré...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...