Přejít na obsah

vyhřívané sedačky


Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...

Zdravím. Mám OI a přestala mi topit sedačka. Podle všeho to vypadá na nefunkční dečku v opěradle. Chci se zeptat, jestli s tím má někdo nějaké zkušenosti, zda je to opravitené nebo se musí dečka dát nová? A kde se nechá sehnat? Mockrát děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Zdravím. Mám OI a přestala mi topit sedačka. Podle všeho to vypadá na nefunkční dečku v opěradle. Chci se zeptat, jestli s tím má někdo nějaké zkušenosti, zda je to opravitené nebo se musí dečka dát nová? A kde se nechá sehnat? Mockrát děkuju

V sedacce je cidlo a to kdyz odejde, tak netopi nic, ani operadlo. Kdyz prohodis relatka (byvaji slepena umelovou hmotou) pro prave a leve kreslo mezi sebou a bude to stale stejne, tak to neni relatkem a je to deckou. Rozdelas kreslo (prace pro hracicky) a zjistis, ze musis koupit novou decku kvuli jedinemu malemu cidlu (2200 Kč autorizovany servis, druhovyrobu jsem nenasel). Pak mas topeni jako nove:-) A budes mit vyprany potah:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Mě taky přestaly topit, pře léto jsem to neřešil, ale na zimu jsem to dal dokupy. Problém jsem měl u termistoru, nemusel jsem ho měnit, ale byl tam špatý kontakt, od té doby topí jedna báseň. Proměřit konrktory, dečku, zkontrolovat ten termistor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...