Přejít na obsah

Oprava litých kol a nový nástřik


thomasino

Doporučené příspěvky

Zakladam nove tema, viz. Admin sekce/Zmeny na foru (kdyztak juknete tam). Admini se jeste neozvali, nicmene to nebrani zalozeni.

Kdo ma vlastni (ci cizi) zkusenost s firmou ci osobu ohledne renovace ALU kol hodte sem, plz odkaz s nejakym kontaktem a pak trebas foto nebo alespon vyrobce/typ ALU kola s cenou opravy. At si muzeme udelat obrazek kolik stoji oprava toho a toho kola (vicepaprskovy, odstin, atd).

A pojdme prispivat ala 'Kdo co dela', tnz. zadne OT, flamy, atd.

...

lakovani;piskovani;chromovani;lesteni;rovnani;skrabancu;ALU; (search stringy pro lepsi hledani ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdar lidi, chystám se dát opravit moje oba přední liťáky a nevím, kam. Mám je jen trošku odřené, ale není to ono. Našel jsem firmu, která dělá renovace kol, ale už to nestříkají. Potřebuji firmu, která mi komplet nastříká a nalakuje liťáky. Nemáte někdo s něčím takovým zkušenost???

Jsem z Hradce Králové, tak prosím něco okolo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem firmu, která dělá renovace kol, ale už to nestříkají.

Tomu se odborně říká : "Výkřik do tmy"

Jsou to odborníci, ale dělají jenom něco... proboha, co je to za firmu?

Buď to nezvládnou, a pak to nejsou odborníci, nebo to zvládnou špatně a pak jsou to diletanti. Nebo to zvládnou a pak jsou to frajeři!

Kde je ta stavovská čest - máš rýhu, dej to sem, o nic se nestarej. Rýha zmizí - jak? To je naš problém, ty se o nic nestarej, rýha tam prostě nebude ( i když zatím nevíme jak).

A i kdyby to mělo stát majlant, tak tam ta rýha nebude - už proto, že jsi zákazník a že nám děláš reklamu. ( a my se dostaneme dál a ty budeš spokojený)

Když někdo renovuje kola a nestříká je, co proboha dělá ? Renovaci si představuji se vším všudy - tzn. ty kola musejí vypadat jako nová.

Znám jedno "sedlářství", které renovuje stará auta a v rámci autencitity si nechává na zakázku dělat starou technologií původní koženky. Já to nechápu, ale těší me to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To taky nechápu, tak buď to dělám komplet opravy ALU Kol i s lakem nebo to neinzeruju. Jinak jsou ODBORNÍCI kteří opraví i 30cm chybějící přední límec na kole a různé jiné vyštípnutí alu kol

Naváření a opracování uražených límců včetně chybějících kusů ráfků ve větším rozsahu

Větší poškození (např.uražený přední límec 15-30cm) 800,- až 2000,-

http://www.pneuvulkan.cz/lang_cs/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar lidi, chystám se dát opravit moje oba přední liťáky a nevím, kam. Mám je jen trošku odřené, ale není to ono. Našel jsem firmu, která dělá renovace kol, ale už to nestříkají. Potřebuji firmu, která mi komplet nastříká a nalakuje liťáky. Nemáte někdo s něčím takovým zkušenost???

Jsem z Hradce Králové, tak prosím něco okolo.

Nevím jak se jmenují, ale dokázal bych Ti popsat kde to v HK je. Nemám sice vlastní zkušenost s jejich prací protože jsem do toho nechtěl dát tolik peněz, ale dokáží i navařit hliníkový ráfek a celý to nastříkat, prostě komplet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě to prosím popiš, kde to V HK dělají

Když pojedeš od Jičína směrem do HK tak za kruhákem na první světelné vlevo a za kolejema hned vpravo a tam to pak najdeš je to pneuservis Krtička. Dokonce jsem teď našel stranky takže tam mají možná i mapku ;)http://www.autohk.cz/krticka/

na rohu té světelné je vlevo prodej motorek, než k ní přijedeš, tak budeš míjet vpravo JET, pak bazar referenských vozů (kurňa je tam červená OIIRS), pak vpravo zvýšený chodník a pak po 30m je světelná, to je ona naproti hospoda Kalinka a odbočka je do Plotišť, směr od města je to vpravo VČE, pak prodej alu kol Sport auto, pak prodej dílů Auto RS, tam mají nejlevnější svíčky origo Bosch a jseš na světlech - doprava Plotiště

Kdyby jsi tam nepochodil, tak ještě Jaroměř, oprava tam 500,. Kč (rovnání a stříbrný lak klasika), ozvi se poslal bych ti kontakt - Elkov Jaroměř - a popis cesty

Jinak zdravím Hradečáky -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
To taky nechápu, tak buď to dělám komplet opravy ALU Kol i s lakem nebo to neinzeruju. Jinak jsou ODBORNÍCI kteří opraví i 30cm chybějící přední límec na kole a různé jiné vyštípnutí alu kol

Naváření a opracování uražených límců včetně chybějících kusů ráfků ve větším rozsahu

Větší poškození (např.uražený přední límec 15-30cm) 800,- až 2000,-

http://www.pneuvulkan.cz/lang_cs/

Super firma, dik za kontakt, ale: ked si niekto chce dat zrenovovat disky (16tky alebo 17tky povedzme, kde je cena vyssia) a ma jeden poskodeny zacnime ratat.

oprava poskodeneho disku 2000 + odstranenie stareho laku 500 + lakovanie 4 x 1500

to mame 8500 + DPH = 10000Kc lol

no nekupite radsej nove disky?

to len taka uvaha, mozno by zrobili lepsiu cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
osobně neznám, ale slyšel jsem že dobrý :palec2:

čau chlapi, sem kousek od HK (Stračov, 25km na jičín) no a potřeboval bych kontakt, nebo aspoň něco o tý firmě v Jaroměři, mám na feldě bouchlej liťák a na oktávku tady mám vyvařenej ale celkově by potřeboval opravit, zkusíme to v HK tam naproti Kalince, ale přecijenom bych rád kontakt s cestou na tu Jaroměř...díky moc ondras

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Super firma, dik za kontakt, ale: ked si niekto chce dat zrenovovat disky (16tky alebo 17tky povedzme, kde je cena vyssia) a ma jeden poskodeny zacnime ratat.

oprava poskodeneho disku 2000 + odstranenie stareho laku 500 + lakovanie 4 x 1500

to mame 8500 + DPH = 10000Kc icon_

no nekupite radsej nove disky?

to len taka uvaha, mozno by zrobili lepsiu cenu

Tak než toto, tak raději nová kola a to levněji.

http://pneu.extralevne-pneu.cz/foto_alu_kolo.php?kod_zbozi=EHP8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...