Přejít na obsah

Dojezdová vzdálenost


dattel

Doporučené příspěvky

Pred tankovanim dojezd 40, na shelce mi tanknula obsluha do prvniho cvaknuti 41 l a PC ukazal dojezd 1200.

Bylo to po klidne ceste z Podebrad do Prahy po stare ceste. Prozatimni rekord po ujeti 600 km ukazoval PC dojezd jeste 740 km. Pak jsem vsak musel na dalnici na to trochu slapnout a v silnem protivetru (cca 90 km, byla prave vichrice) jsem mel tacho 150. Tak to slo rychle dolu.

To jsem tehdy dal asi 2 l nad prvni cvaknuti (V-power D, ten tolik nepeni) a bylo tam asi celkem 46l

Je to 1.4 TDi 59kW zatim v zajezdu 35 tis km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, jen v noci po prazdne dalnici temer maximalni rychlosti.

Jo tak to chápu to je pak vír v nádrži. Ale co podražil benzín snažím se jezdit na spotřebu......momentálně mám na pc 6.1litrů a jezdím 50%město+50%okresky denně 40km tj dojezd na plnou cca 740km (motor 1.4 74KW)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem najel na poslední nádrž 1053 km a PC mi ukzovalo 30 km dojezd. Mám 1.9 TDi, ale po městě jezdím minimálně. Hlavně to natočím na cestě Praha Kladno a nejezdím nějak moc rychle. Takže se s dieslem určitě dá, ale jak už tady někdo řekl, je to nuda... Jinak těch 900 km dám vždycky i s nějakým měste a 130 km/h po dálnici...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Ahoj všichni,

taková blbost do placu... Po natankování plný nádrže, dosáhli jste 1000 km dojezdovou vzdálenost nebo je PC kalibrováno na 950 km??? To je totiž maximum, který jsem dosáhnul....

AKURAT SOM SA VRATIL Z CHORVATSKA, MAM FABIU 1.9TDI A CESTOU MI UKAZOVALO DOJAZD AJ CEZ 1000KM, PRESNE SI NEPAMATAM, ALE BOLO TO SKORO 1100KM. PO PREJDENI 770 KM TRASY SOM MAL UKAZOVATEL PALIVA NA POLOVICI. MUSIM ALE PRIZNAT, ZE SOM SI TO VSIMOL PRVY KRAT., ALE NA TVOJU OTAZKU, CI SA TO DA, TAK HEJ. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Fabii Combi 1.9 TDI 74kw. Průměrnou spotřebu 3,5l/100. Na plnou najedu kolem 1200 - 1300 km

toto je priemerna spotreba tak na econo rallye, ale nie v realnej premavke

třeba jezdí ve městě 40 a mimo 80 a pořád jen cestu z práce domů kterou člověk zná nazpamět a předvídá ale nevěřím že to jde v normálním provoze, ale at se uživatelé TDI ozvou a řeknou kde je pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Fabii Combi 1.9 TDI 74kw. Průměrnou spotřebu 3,5l/100. Na plnou najedu kolem 1200 - 1300 km

A je mi 75 let a jezdím k tomu děsně rychle - max 60 km/hod.... :)

No tak to byl pokus o vtípek, autor snad chápe.....

Ale upřímně, ta cifra se mi nějak nezdá. já jsem jezdil s 2,0 Td nejméně na dálku 4,6 ale pravda byl to starší motor a auto mělo něco za sebou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HEHEHE ................... a jazdim sviznejsie .......... Keby som chcel dalo by to aj 3.0 na 100 lol lol lol

PS: ALE NECHCEM . :)

Mám Fabii Combi 1.9 TDI 74kw. Průměrnou spotřebu 3,5l/100. Na plnou najedu kolem 1200 - 1300 km

Za chvílku tu snad někdo napíše že má 2.5l na 100 a okamžitě běžím do bazaru a měním auto na TDI :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám dojezd na dálku cca tech 1200 km. Teď jsem byl v Itálii a prům spotřeba 4,8 l. Po městě je to trochu horší, tam se vejdu sotva do 900 - 1000 km. Teď zase jezdím více po městě a tak mám 4,9 l.

Prostě BENZIN PATŘI DO SEKAČEK!!!! Nafta je nafta.... :p

Na tohle bych něco napsal...................................nechápu pořád to hecování benzin - nafta.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už tankuju výhradně na Shellce a vždycky na plnou najedu s HTP 40 kw mezi 650-700 km. Když jsem tankoval kdekoliv jinde tak jsem jezdil zhruba 550-600 km...

Kvalita benzínu je sakra znát na spotřebě.

Jen pro zajímavost, když do prázdné nádrže natankuji benzin v Německu je zvláštní, že prům spotřeba mi klesne o cca 0,5 lt. A rozhodně to není způsobem jízdy..... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už tankuju výhradně na Shellce a vždycky na plnou najedu s HTP 40 kw mezi 650-700 km. Když jsem tankoval kdekoliv jinde tak jsem jezdil zhruba 550-600 km...

Kvalita benzínu je sakra znát na spotřebě.

Jen pro zajímavost, když do prázdné nádrže natankuji benzin v Německu je zvláštní, že prům spotřeba mi klesne o cca 0,5 lt. A rozhodně to není způsobem jízdy..... lol

ale nieje to len benzinom, ale aj o plynulosti premavky, (v Nemecku je znacna) a takisto aj povrchom vozovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...